Mannen

Gewonnen ?
Kijk snel …

De uitslagen zullen normaal rond 19.30u online beschikbaar zijn en worden dagelijks bijgewerkt.

Nr.NaamPunten zondagBonnen zondagPunten maandagBonnen maandagPunten dinsdagBonnen dinsdagEindtotaalBonnen eindklassement
2Laurijssen Bart Karel1371511407503260
11De Roover Gregg6104703301410
13Huysmans Nick Ludo10157708402620
14Van Hoof Niels Gustaaf80094011402880
16Leysen Wim44000440
18Daems Eric Victor18830149101632050035
19Schuermans Danny Elisabeth1792013210126043710
20Gijs Mario Frans158201451012604290
21Timmermans Gerrit Petrus11710150158503520
22Staes Brent8706302501750
23Appels Senne161201431012104250
24Maes Maarten126101431010303720
25Vanlimbergen Jordy Geert108567012903040
26Koninckx Daan9157708402520
27Van Herck Yornt3608404901690
28Michiels Tom Henricus014610143102890
29Boogaerts Ilan13715129107203380
30Van Dooren Jeffrey Camillus9158605302300
31Gys Kelsey Kristof7700120890
32Lauwers Guy Pieter10051491012303720
33Lefelon Michiel975111013003380
34Vissers Lucas65049011802320
36Heymans Koen790890135103030
37Verheijen Dennis9155008902300
38Meulemans Luc Karel73000730
39Blockx Peter Frans1035125511003380
40Borgmans Dirk Augustinus12210148108903590
41Meulemans Michel Frans124101281010003520
44Dom Alek9258209102650
45Witvrouwen Jens94513310134103610
46Sanders Bram10257507602530
47Segers Rene Jean130101461011003860
48Lavrysen Jeroen17720145101411046325
49Verachtert Scott François11410880143103450
54Oris Jean Marie9155009702380
57Struyfs Willy Victor14315163201371044312
58Van Houdt Marc Simon7201070142103210
59Segers Lucien Jozef5301411012403180
60Heymans Hubert Alois12410123511303600
61Heymans André Augustinus8501190134103380
62Van Gool Herman Alfons1015112011803310
63Heyrick Koen4009507702120
67Meeusen Joeri780101001790
68Van Cleuvenbergen Jan Agnes87000870
71Segers Joran35010508002200
73DE VOCHT SJOERD8407108602410
74Scheppermans Quinten4909004801870
75Paeshuyse Jef Roger15000150
77Timmermans Koen53008101340
78De Proost Hans René260010901350
80Maes Joost Jan78014710166203910
81Bruyndoncx Glen Maria135101662010104020
82Smeyers Jeroen Eugène11210116013003580
83Thys Freddy Maria89013110147103670
86De Smet Wim11151311012703690
88van der Loop Jeroen Henricus1291011209403350
89Nys Jef10751541512703880
90Smits Sven Erna1371512209403530
91De Vocht Kris Louis86000860
92De Vocht Wannes610124512503100
93De Vocht Jonas370142107702560
94De Vocht Seppe8204206301870
95De Vocht Geert Jules530109013002920
96Blockx Diede13715181255303710
97van Gompel Menno Adrianus1085140109703450
98Liekens Dries40013410131103050
99Jacobs Daan8608405702270
100Van Gorp Patrick Alfons1341015415131104190
101Meulemans Herman Jan8301271011103210
102Engelen Gunter Leo2406205801440
103Lodewyckx Jan Alfons870127109903130
104Broeckx Ivo Pierre66097011902820
105Broeckx Seppe92516015158154100
108Broeckx Eddy Hendrik7701291011803240
109Hendrickx Pieter Maria086012202080
110Tuteleers Vincent José79058001370
111Bertels Mario Marcel163201411011304170
112Van Houdt Toon1281065011803110
113Vandersmissen Yenthe97582012103000
114Vandersmissen Glenn116101371010303560
116Moonen Joeri86000860
117Smets Jochem Constant670116011903020
118Van Dael Axel61000610
119Faes Ward10651200136103620
120Meulemans Daan12310109012503570
122Seels Jan Roger88014510144103770
124Cuypers Tim Leo670140109002970
125Jacobs Gert Jan128101391011203790
128Vervecken Tom76067011602590
134Van Bergen Quinten Hans77000770
135Van Mol Louis Jeannine80090011802880
137Van Lieshout Roel Marjan760111011903060
138Moonen Jan1171014110146104040
140Moelans Silvio Karel92513010146103680
152Frederickx Bastiaan47000470
153Bruyndoncx Pieter56008601420
154Groen Kevin4502906301370
155Vanmassenhove Cain4002405201160
156Van Deuren Jef230011001330
158Dillen Marc Alfons97514710167204110
159Gerits Jan56013310144103330
161Heymans Maarten Bert820122010103050
162Ascione Emiel Lucas430113012302790
163Heymans Pieter Henri131109808903180
164Jacobs Björn Julia1351012910153154170
165Boesmans Dennis9451020167203630
168Buijs Marijn995111010103110
169Heymans Tom9654709002330
172Vervecken Wouter13110001310
174Vervecken Kristof92500920
175Smeyers Edward10751311010403420
176Verheyen Jan Carolus1115121010703390
177Goris Yves Marie-Josée106513410136103760
178Blockx Maarten Marcel13610163201381043710
179Blockx Joren10051712012703980
180Bax Joost3301400470
181van Raak Stefan Henricus2301407001070
182Bouwen Thomas Geert56000560
183Lasters Jef40000400
184Dockx Niels Marcel74000740
185Gevers Nick64000640
186Dickens Dajo-Saul37010308202220
187Van Cantfort Lance7901341010203150
188Willemsens Ruben9251331011403390
189Faes Cisse1271012559503470
190Buysse Rico8808809102670
191Van Hees Jarne9759205002390
192Biddeloo Kevin1491518530123045715
193Van Nyen Robin9458709502760
195Jacobs Jan Joanna42076001180
197Van Bylen Jasper41000410
198Van Gorp Kobe Frank3105208101640
199Snels Lander9057207702390
200van Limpt Pierre Wilhelmus58012205302330
201Ruts Wout124109205702730
202Ruts Toon106512203902670
203Bouwen Stijn Patrick72000720
211Wynen Michiel1065100012603320
217Claessen Tom Jan1065001060
220Van Deuren Kevin790124510003030
221Lenaerts Wout Geert8801120148103480
222Meeuws Lander Jozef5606605701790
223Smets Jasper Christiaan3801271010002650
224Janssen Sten103511308903050
225Gijs Youri65093011002680
227Iemants Jurne1121069011002910
228Van Herck Glenn1115116002270
229Berrens Wout11056707302500
230Leys Sim80050011802480
231Wuyts Dirk Peter1900340530
232De Pauw Willibrord82015115155153880
233Meynendonckx Gunter François8001281010503130
234Van Loon Bert Louisa10951070141103570
235Deboel Patrick Franciscus8601255154153650
236Claessen Geert Francis1491577002260
237Vissers Dirk Willy72010705402330
238Janssen Paul Ronny114101742011704050
239De Pauw Luc12910670143103390
247Vosters Joeri Stephanie740119011203050
248Janssen Geert Henri1045001040
249Erpels Franciscus Jozef6409007802320
250Van Bourgognie Thomas132101481012304030
251Keersmaekers Jan Renilda60000600
255Goris Hans118101301002480
257Cools Koen48000480
259Blockx Jonathan153201451011404120
260Martens Jeroen Carolus11710115012903610
261van Vorst Jonas Heinrich74099011602890
262Hendrickx Joris Elvire10059608302790
263Van Hees Kris Hendrik780113011703080
264Van Hees Bastiaan Aloys13010880133103510
265Aerts Kristof Jan935125511903370
266Marien Joey1251008902140
267Bosmans Nick Maurice15320012002730
269Heymans Jean-Paul Gerard600120012403040
270Faes Marc Gerard80015215136103680
271Horsting Johan Hildebertus12310121011703610
272Erpels Henricus Joannes5308609302320
273Fleerackers Stefan Augustinus6909009002490
274Ketelslagers Marc Ludo5307007702000
275Van Nyen Dirk Jozef8906709202480
277Meynendonckx Paul Alois610710152152840
278Vervecken Kris Frans11151551510103670
279Schuermans Bart August125101020147103740
281Janssen Danny Franciscus810660138102850
284Timmermans Nick710103012402980
288Dierckx Diederich Louis8208708802570
289Struyfs André Jozef109590010603050
290Van Cantfort François Josephina6707208302220
291Blockx Lucas Alois126109306802870
292Roeymans Danny Corneel7607508502360
293Van Bergen David Victor70010008902590
294Van Bergen Benedictus Germaine650127108902810
296Meeus Jordi96579001750
298Appels Hans Hugo490142108702780
299Van Houdt Koen Herman945128109403160
301Van Steenbergen Rob43000430
302Coolen Mathias Anna54000540
303Van Steenbergen Sander3107508601920
304Hermans Ben4707905101770
306Meeus Tom4108005901800
307Coolen Bart5608706302060
308Stessens Steven Isidoor14815105012803810
312Adriaensen Joris121101351011103670
313Smeyers Jordy6801511511603350
314Smeyers Jelle110512710133103700
315Boogers Thomas Jozef85014510147103770
316Boogers Anton Michiel88014910153153900
317Jacobs Jozef Alfons117101261011403570
318van Hoof Paul Alfons9051255159153740
319Melis Joannes Yvonne11410107011503360
320Bruyndoncx Henri Joannes96514410153153930
321Lenaerts Davy Eddy21000210
322Blockx Jan Lodewijk905105012903240
323Seels Steve111514210153154060
324Jansen Davy Gustaaf10451170165203860
325Jacobs Manuel Jan13510142101792545615
326Elsen Koen Frans89013110135103550
328Goris Jozef August3901030155152970
330Maes Jan Pierre500139109102800
332Vosters Pierre Louis560141106102580
333VAN STEENBERGEN STEFAN29013810153153200
334Hooyberghs Jan Josephine111514810135103940
336Van Deuren Jasper Frans8001491012603550
337Meulemans Joeri Karel116101411010403610
338Verboven Hans Jenny7701100136103230
339Bols Jordy Roger11210143107703320
340Dielis Cedric1095102002110
341Seels Jef103515515137103950
342Vandoninck Tom Maria3709709502290
343De Pauw Joost1562011601672043910
344Verheijen Johnny François680360142102460
345Meynendonckx Ben Jozef6201030133102980
346Van Steenbergen Joost12110010602270
347Moonen Tom9751301011603430
348van Herk Patrick Bernardus1391511609703520
349Lauryssen Raf Emiel63000630
350Fransen Toon44000440
353Gevers Jimmy94500940
354VAN DYCK MAARTEN96516720158154210
356Van Dun Stijn5409709402450
357Cornelissen Koen Paul39000390
359De Pauw Dirk11610112012503530
360Hulselmans Evert Gustaaf2307206901640
361Anthonissen Neel905720132102940
362Grauwen Thomas120101281011803660
363Lenaerts Jens Adriaan1025001020
364Goris Paul Maria34076010202120
365Aerts Kim112101371010803570
366Boesmans Guido Richard61071010102330
368Rombouts Benny9551301010503300
369Blockx Marc Joannes1015140108703280
370Nijs Jef118101100141103690
371Stevens Jozef Maria1271014010131103980
372Van Wuytswinkel Pieter95513810142103750
373van Gompel Robin Josefina17073010201920
374Goris Robbe121109909603160
378Dresselaers Fons Hilde81000810
379Van Gompel Ben72009201640
381Maes Daniël Jozef130101441002740
383Hertogs Tom Frans72000720
384Vosters Rob Jan18025162151531549530
386Geerts Luc Jozef73091010402680
388Geerts Robbe5203707901680
389Geerts Jonathan6702405801490
391Geerts Mario141151140162204170
393Van Gool Dennis Eric31000310
394Boermans Tom25000250
395Verdonck Bob83055012002580
396Poppeliers Bart Julia78015615140103740
397Bruyndoncx Sven René85015015138103730
398Maes Wim Augusta107513710166204100
400Melis Davy Gustaaf59060001190
402Jorissen Tijn Daniël760870136102990
403Camacho Jordi138154509602790
405Blockx Wouter1105109011203310
407De Meersman Hakkan Eddy121101050136103620
408Van Beers Benjey Eric99512109403140
409Moonen Jordi7307809802490
410Allaerts Vincent86083012302920
418Kreydt Guy770700141102880
419Krieckemans Kristof700350420
420Maes Dirk2507904201460
422Steemans Eddy Louis1707204601350
423Lens Johnny Jacques12048050650
424Lens Robby Frans507202801050
425Jansen Jeroen72000720
426Lauwers Kars Jan12610124512903790
427van Erp Lode3208909802190
428Sneyers Wout370730149102590
429Wils Lars91511609102980
430van Gisbergen Raul Franciscus86088010102750
432Chitschenko Arne26010208302110
437Meeuws Ludo Wilhelmus6209604802060
438Bols Jorn117104707302370
439Van Reusel Thorsten9651311012503520
440Meeuws Luther Michael9654106402010
441Buijs Jasper9451471011203530
442Ascione Maximiliaan Casper1025001020
443GEUDENS LARS7403804101530
444Mariën Toon91512106702790
445Slegers Yves Antoon10059007002600
446Slegers Kris Gustaaf8801421012903590
449Witvrouwen Niels100513910146103850
450Kemps Brecht Maria1181088013003360
451Janssen Robbe15091013002360
452Vansweevelt Tim14815880166204020
453Bruyninckx Kris Hendrik630650134102620
454Porto-Carrero Pieter Jozef5301060156153150
455Cruysberghs Joris Leon53007401270
456Gevers Kristof Marie39094001330
459Oris Jan Karel1171011705502890
460Vaes Wim Adriaan111571012903110
462Raeymaekers Jordy520115011202790
463Janssen Christoph93515515145103930
464Jacobs Kristof10551642012703960
465DILEN PHILIPPE6401261010302930
466HOYBERGHS MAARTEN93500930
467Erpels Kris Eduard860660148103000
468Van Bergen Filip10551210144103700
469Biddeloo Robin1909908202000
470Van Loon Thomas7502705701590
471Goris Xander607906701520
472Verbraeken Jannick650240147102360
473Segers Niel007604701230
474Lievens Jorge André88089001770
475Stevens Ben8601391011003350
476Faes Mats1065680154153280
477Hendrickx Frederik8904302701590
479Mertens Niels Marc1371513510146104180
481Stevens Gert-Jan Elly1131012009803310
482Verstraelen Bart1181090010303110
483Broeckx Jenthe Pierre1065113012403430
484Vervecken Jan955146109503360
485Van Gool Mathias1015115011303290
486Verstraelen Hans Eduard11410001140
487Gys Jochen Frans6301311010002940
489Maes Simon Willem8604309802270
490Verwaest Joeri024050290
497Moonen Nico96512559403150
498Van Steenbergen Ben54011104902140
499gijs stef63051001140
501Van Gool Tom Paula72040001120
503Doms Siemen02500250
504Coomans Jens Jeanne1171072011803070
505Seels Lander Gerarda120101491012003890
506Wynen Maarten Benny3803509201650
507Walbers Jonas330920001250
508Wynen Sander Eric13010120012603760
509Fockaert Ron1311098011803470
510Struyfs Ben Karel11410117013003610
511Leyten Sander35015415150153390
522Maes Stéphane86000860
523Duyts Thomas0000
524Wils Simon Paul3904203801190
525Crols Zias René6002006701470
526Lodewyckx Ferdinand Eugeen0000
527Latorre Gino12710124510603570
528Verkoeyen Rudy Pierre98514010147103850
529Kevelaers Johan Maria1542077012903600
531Latorre Nico1055112011803350
532Broeckx Pascal Angela4601504101020
533Rasujew Kristof98572011102810
534Latorre Carlo3105900900
535Eyckens Bart Julien10551245146103750
536Broeckx Peter August137151531511404040
541Vogels Sven123101471011403840
542Sneyers Nick86014010132103580
543Steemans Ward905407501380
544Donders Ruben Gustaaf7403405701650
545Vanheukelom Thierry Henri9851255132103550
546Donders Nick66000660
554Segers Joeri Jozef69000690
555Van Deuren Niels34000340
560Roelofs Steven65012209202790
563Erpels Pieter Nick89000890
566erpels Piet106516215134104020
568Maes Davy1095118012003470
572Soffers Luc13011004601690
574Koks Dirk17000170
576Van Nooten Christof1261014210150154180
577Ruts Glenn11910111010703370
578Lens Lander Jac1542012559103700
580Mariën Michiel76000760
581Leyten Steven13815110002480
583Berkvens Danny Alfons11059908002890
584Lauryssen Frank Antonia58093012202730
587Van Herck Bob129101752012504290
588Vervecken Nik12910153151541543610
589Dickens Jan12310159151712045312
590Dickens Wim43067001100
591Blockx Wouter Louis470960148102910
593Van Steenbergen Nick26000260
594Boogaerts Dylan39000390
595Boom Erik78000780
596Segers Toon840580139102810
597Peeters Niels1261010108303100
598Deckx Dieter Rudy81000810
599Vanlimbergen Levi12110001210
600Van Laarhoven Glenn4605105701540
603Blockx Florian15215134101571544312
606van Limpt Niels Martinus804800560
607Goris Bram Karel117101220140103790
610Timmermans Patrick12610115011203530
612Steemans Bart1045104010803160
613Steemans Bob860940134103140
614Maris Jan1221013010143103950
615Aerts Nick1331013710161204310
616Paeshuyse Kim Patrick59053001120
617Ooms Jef740010001740
618Slegers Bart121101291013003800
620Vansweevelt Jef Jeannine1005011102110
624Vosters Johan Julienne52000520
626Lens Fabio Angèle52005501070
631Borgmans Vincent Frank48000480
632Van Cantfort Glenn Rika66000660
633Brouwer Rick Andreas16000160
634Van Ael Dimitri56000560
635van Loon Rudy11310001130
636Raaymakers Dennis88000880
638Verheyen Tom Walterus44000440
639Cuypers Bjorn500050
640Van Gool Robbe Daniël57000570
641Van Cantfort Dennis37000370
642Govaerts Wim Jan11151381002490
646Timmermans Jens79010306802500
647Geudens Dieter Willy1115001110
648Fonteyn Axel70065001350
652hermans tuur380125513002930
653Maes Peter Petrus07503101060
655Geyer Mathias Gérard90564001540
659Nijssen Jens300030
662Martens Thomas Jan81070001510
663Martens Anton Henri870105010302950
668Keersmaekers Filip Karel1201012910155154040
669Heymans Paul Isabella95500950
670Claessen Benny Alfons114107409402820
671Reniers Henricus Aloysius72082001540
675Boenders Marnix53006101140
676Caers Seppe2008806001680
677Renne Daan Christiaan600103011102740
678Renne Neel Fons4809808402300
679Van der Vloedt Kim Jean1005001000
681Hulselmans Wouter5205006001620
682Van Mechelen Siem7904807602030
683dogge Seppe33000330
684Mertens Jens12910119010803560
685Dillen Kristof6901431012703390
686Claessen Elias87087012202960
687Gevers Jeroen Dirk1085105012803410
689Stoop Laurent91500910
690Dillen Laurens10951271010303390
691Maes Nick Frans9859709802930
693Maes Koen Maria6705908702130
694Machilsen Glenn Leon85074013002890
696Van Herck Bart Karel97589012503110
697Oris Peter Robert28000280
699van mechelen Wout67000670
701Van Laarhoven Glenn81066001470
703Verbeek Peter Ludovicus103543001460
704Slegers Daan64012109002750
705Laurijssen Leo Ludovica3407703701480
706Keersmaekers Joppe64000640
707Roosen Victor90500900
708Swerts Evert35000350
709Verstraelen Laurens Maria1105143108803410
710Laurijssen Benny Jozef9253608202100
714Sas Kim Alois88000880
716Moelans Mario Aloïs49000490
717Lasters Francis20085001050
718Lasters Hans Maria13410001340
719Vandersmissen Niels Nelly9951541513003830
720Wouters Thomas Anny1115001110
723Vandersmissen Jan Yves1005001000
724Lemmens Vincent18000180
726Van Bylen Luc100506801680
727Snoeijs Dirk4700500970
728Mertens Kris67000670
729Ruts Johnny Jan12110001210
730Van Herck Tom13110001310
731Smets Theodoor Theofiel16010001801340
732Coomans Wesley Carolina59000590
733Huijbregts Roy Johannes75000750
735Engelen Jan Maria7704305201720
736Pynaert Thierry Johan1391513710138104140
737Segers Stefan Louis1075001070
738Van Deuren Koen Willy21000210
740Bertels Bart Mario31000310
741Luyten Yves8401301011703310
742De Vocht Matthias52089001410
744Deckx Kris Frans400010001400
746Vansweevelt Nic Maria590700166202950
749Timmermans Bart Elisa75012610132103330
750Wens Bob Jozef1015001010
751van der Loop Paul Adrianus7201060151153290
753Janssen Jurgen Franciscus807401901010
754Carpentier Wim840119011903220
757Vandendungen Bart63000630
759Dirken Weber13410001340
760Backx Steven Frans79000790
763van steenbergen john47000470
764Van Gool Davy Julia98500980
765Coertjens Davy54000540
766De Proost Hans Raymond60000600
767Proost Bram Filip56007801340
769De Jongh Ward Nik68048012802440
770Janssen Jonas5905104301530
771van Roij Petrus Christianus5801351001930
772Jacobs Bart Eddy34067001010
773Verstraelen Jan Jozef84000840
774Borgmans Jeff Nicole13110001310
775Aerts Jesper Marcel5405606301730
776Van Gestel Bram100585012803130
777Segers Hans005908901480
778Smets Jari Christiane5609509802490
780Seels Nick9357405602230
781Sneyers Michel Frans13310001330
782Deckx Stijn120105107402450
786Tops Kevin Marcel83069001520
788Huijbregts Johan Johannes4709305601960
789Huijbregts Coen Hendrikus49012559002640
793Smets Jenthe August24080001040
794Heyns Gerben8901070141103370
795Lemmens Raf56063001190
796Mollen Pieter6606803601700
798Goris Nick Carine57000570
804Brosens Ruud Jan43000430
805Melis Jan61000610
810Van Steenbergen Lars83005801410
811Leyten Mats38000380
812Jacobs Lenn610143106702710
814Maes Benny Jozef92593010302880
815Verdonck Thomas Liesbeth12210001220
816Mintjens Jörg000000
817Claessen Michel August89000890
818Volckaerts Philip Frans5507808202150
820Aerts Patrick Alfons1141013810162204140
821Huijbregts Twan Adrianus9155309302370
822Herrygers Jef73000730
824Eyckens Frank Mario6204509402010
825Moonen Jimmy11910001190
1Coenraerds Benny Maria37000370
831Lavrijsen Ruud Marcel800080
832Cools Thomas2600240500
833Janssen Andries1800640820
834Buysse Robin51097012302710
836Leyten Patrick Jozef11610001160
837Broeckx Arno Kris1015001010
838Maes Cas12810001280
839Van Gorp Brent Eddy1045001040
840van de Wiel Tim93500930
841Seels Noah15000150
842Dielis Vincent58000580
843Segers Bert79078001570
845Wientjes Erik Bernardus170360280810
847Smulders Johannes Adrianus11013050290
849Wouters Patrick Petrus1404600600
850Bourguignon Nico502800330
852De Vocht Marijn12310001230
853van Meerten Victor Adriaan7701200151153480
856Mertens Leo Lucien8701381011603410
858leyten hans87000870
862Helsen Ben An98500980
863Meeus Peter Frans1251015015159154340
864Van Rooij Miel Marinus57000570
866Bosmans Niels Alice79000790
867segers jan67000670
868Maeriën Tobias Greet97500970
869Hulselmans Jonah Willy50000500
870Martens Tommy1191014510133103970
880Hermans Tim Jan92500920
883Van den Kerkhof Nick49000490
886Bosmans Thomas Willy54000540
888Broos Glenn1121070011803000
894Gulab Niels32000320
897Floren Benny Cornelis47000470
898Fabrie Jimmy53000530
906Gys Jasper Fik7003209101930
907Volckaerts Stef Maria29000290
908Van Herck Lars55000550
909Gevers Jasper61000610
911van der Vaart Chiel Josephina11410001140
912Blockx Daan72000720
914Geudens Dave Christiane11410800166203600
915Wens Kenny790110010902980
917Caelen Ben Hilde56000560
918Hendrickx Stijn Els73000730
919Swaans Steven Sandra6502800930
920Loots Wim Peter66086001520
921Seels Jochem Jean12110160151622044312
922Van Herck August Maria6409809802600
923Meeus Dennis93590001830
925Geudens Stefan Margaretha12510001250
926Mangelschots Dries39000390
929Fockaert Gert132101451002770
933Van Laarhoven Vincent48091001390
934Versteynen Raf Adri62000620
936Simons Jorn Petrus14115001410
937Maerien Boris Steffen12010001200
938Raeymaekers Stef Henri1045001040
939Onzea Joris Linda15015001500
940Lavrysen Seppe11410001140
941van hoogten Sander0000
942Matheeussen Tim Monique1055001050
943Maes Jan Johannes85000850
944Van Gorp Jan Anita10851301002380
945Goris Senne91513710148103760
946Van Gorp Emiel Celesta2907906201700
947Van Mol Matthew35000350
948Janssen Niels Linda1015001010
949Brouwers Rob1401595002350
950Slegers Tom13815148101551544110
951Berrens Dieter4101531501940
952Sanen Pieter13110001310
953Bax Koen89000890
954Broeckx Tom Amanda1131098010503160
955Bongaers Wouter70000700
956Maes Seppe70000700
957Vangool Jasper23000230
958Maes Pieter1085001080
959Wils Michiel Raphaël6601030158153270
960Aerts Michiel Bernard1065001060
961van Dooren Sander45000450
962Eyssen Nik6401371002010
963Volckaerts Robin Alfons57000570
964van Rooy Marvin0000
965Blockx Yannick Ronny73008901620
969Segers Wout70420300790
970Maes Mathias7101281001990
972Jacobs Chiel Marleen8908009002590
973Broeckx Wannes36097001330
974Blockx Seppe2903900680
975Van Hoppe Geert56097001530
976Jacobs Niek Ilse53058010302140
981Christoffels Jeff Jan000000
986Liebrand Senne Paul69000690
987Liebrand Gillian45007101160
990Verbist Jobbe58000580
991Verbeek Ward90596011803040
992Lens Floris Jan12410130108703410
993van den Borne Dirk Adrianus13110125511403700
996Geys Elias Carl47000470
998De Pillecyn Jonas000000
999Poels Stijn000000
1000Willemsen Marc Louisa000000
1002Claessen Gert-Jan91585001760
1003Segers Michiel Mireille6800133102010
1004Leyten Wim123101110139103730
1005Meynendonckx Maxim8109007602470
1006Vervecken Pieter96577001730
1008Borgmans Bob72000720
1013Stessens Jan Louis47000470
1015Berkvens Stijn1065171205803350
1016Berkvens Steven121101090171204010
1031Hermans Jef26000260
1032Meulemans Kevin30000300
1033Meulemans Dries93548001410
1034Jacobs Han6303300960
1035Van den Ackerbroeck Michaël5702604001230
1036Meulemans Nick97562001590
1038Van Genechten Sven Marie-Thérese26068010802020
1040Dockx Mathias5303508801760
1043De Laet Johannes23000230
1045Meulemans Robbe Leon5702804201270
1046Hendriks Bert Anita12510130108503400
1047Borgers Bert81092010402770
1052Damen Erwin17000170
1054Helsen Geert Jozef51000510
1062Goolenaerts Geert Carolina1105100011503250
1063Bols Andrew Ida720127107102700
1064Staes Danny Louis86010808602800
1069Oris Melvin41000410
1070Van Herck Nordy43000430
1071Van Steenbergen Stijn Paul30000300
1072Seels Tom Conny29000290
1073Bols Ruben69000690
1074Camacho Diederik935120010103140
1075Withaegels Skye Chris6601461013003420
1076Van Herck Seppe0000
1077Hendrickx Jan Danny26000260
1078van Roij Antonius Johannes12810163201481043910
1079Deckx Nick Karel0000
1080Keersmaekers Pieter Maria0000
1081Coenraerds Xian Carry55009701520
1082Wouters Kobe100850860
1083Kaethoven Wilhelmus Franciscus000000
1085Henderieckx Koen6300144102070
1089Geenen Joos790140102190
1090Janssens Dennis Herman1271011102380
1091Van Deuren Yannick Luc4200420
1092Meeus Brian Paul7004301130
1093Simons Niels Bert4900490
1094Simons Nick Jan8300830
1097Stevens Rik8900890
1098Meynendonckx Lieven11409902130
1107Deckers Dimitri Henri3906901080
1108van Raak Laurens Johannes1400140
1109Mermans Björn Jan890133102220
1110Paeshuyse Koen6500650
1114Ibens Wouter6500650
1115Wens Stijn Gustaaf9900990
1117Boogers Manu7400740
1118Verdonck Marnick Hendrik6300630
1119Smets Daan3100310
1120Willemsen Nick5007801280
1123Berrens Sam3700370
1124Van de Pol Daan7300730
1125Wens Vincent5200520
1126Van Herck Seppe7600760
1127Hermans Niels Anna3500350
1128Driesen Brent6709301600
1129Lauwers Rudy Peter00000
1130Van Steenbergen Henri Jozef6100610
1131Hermans Davy Karel7800780
1133Keuten Michaël Johanna270540810
1134Van Beek Ignace Martha4500450
1142Van Steenbergen Kobe7900790
1147Gys Luc Jozef116001160
1148Vanlimbergen Carl Anna9000900
1150Ruts Arthur1371011002470
1152Mijnendonckx Danny Alfons9600960
1155Bruyninckx Benjamin Joannes7900790
1156Luyten Simon René15515157153120
1157Hoyberghs Maarten9900990
1158De Meersman Ake Alfons5900590
1159Broos Rudy Emile15015152153020
1162Lenaerts Wim Albert9200920
1163Mertens Steven Alfons113001130
1165Stessens Jasper76011701930
1166Siccard Christophe Ingrid9900990
1168Adriaensen Chris111001110
1170Vissers Dries5800580
1171Smets Mark Henri107001070
1173Geenen Tom6808401520
1175Willems Nick Jozef8700870
1177Segers Kris6703701040
1181Van Litsenborg Bart Magdalena8700870
1188Van Gestel Zias1732001730
1189Krols Kieran Joseph00000
1190Daemen Ken2200220
1191Brouns Arjen Jan7100710
1192Vanmechelen Ashley Renaat2700270
1193Mortier Filip Wim8906501540
1195Roelofs Werner470480950
1196De Vocht Dylan Lodewijk74011801920
1197Berkvens Wannes Ludo7100710
1198Beyens Ward6500650
1199Schilders Ronald Antonius1400140
1200van de Ven Adrianus Franciscus00000
1201Lauwers Henricus Petrus5900590
1202Broeckx Marc Victor3100310
1210Baeyens Bart120001200
1211Van Dijck Vincent6900690
1212Van Dyck Jasper7000700
1213Stymans Gert Jozef6600660
1215Sannen Stef1100110
1217Wauters Tim7500750
1218Snoeys Nick119011902380
1219Jacobs Wannes Danny11009902090
1220Hooyberghs Arne6408701510
1221van Raak Maurice Johannes11603701530
1222Van Gestel Stef2900290
1225Sterkens Jeroen7000700
1226Smets Geert Petrus480480
1228de Kock Thijs350350
1229Borghs Tom Alfons135101350
1230Aerts Raf Henri870870
1236Spoormans Kristof Willy690690
1237Lens Matthias132101320
1238Thielens Filip Jozef190190
1241Janssen Stijn Sophie320320
1247Maes Hans890890
1248Kennis Bram890890
1249Woodman Mats360360
1250Steemans Lucas0000
1251Van den Plas Dries580580
1253Frenak Rik13001300
1254Cuylaerts Theodoor Stijn810810
1255Lissens Thomas Dirk10901090
1256Konstapel Jorre Marinus10001000
1257Gysen Michael Carl530530
1258Stessens Erik Willem138101380
1260Goijaerts Nikolas650650
1261de Jong Theodorus Franciscus11501150
1263Mommaerts Milan580580
1264Segers Raf Franciscus520520
1265van den Borne Toby Sara270270
1267Hermans Tim Josephus740740
1268Bruyninckx Dennis10601060
1269Versteynen Bart12301230
1272Berkvens Luc Aloysius960960
1282Dillen Michiel180180
1283Gijs Michiel Jo730730
1284Huysmans Viktor310310
1285Boeckmans Jelle Gert360360
1286Meulemans Brent Jos690690
1290Leyten Peter Hendrik11701170
1292Meulemans Peter Rik11101110
1293Van Beek Geert Josephina720720
1294Gevers Ive740740
1296Grieten Sven11701170
1297Vosters Koen540540
1298Gevers Lukas11201120

Uitbetalen

Tentje Pelgrimsplein
  • Elke dag van 14u tot 15u
  • Elke dag van 20u tot 22u
Grote tent
  • Dinsdag van 20u tot 22u
Image
De volksspelen van vrijkermis zijn een organisatie van

Volksspelen vrijkermis vzw
Voorheide 11E
2370 Arendonk

info@vrijkermis.be