Mannen

Gewonnen ?
Kijk snel …

De uitslagen zullen normaal rond 19.30u online beschikbaar zijn en worden dagelijks bijgewerkt.

DeelnemerPunten ZoBonnen ZoPunten MaBonnen MaBonnen DiPunten DiPunten eindBonnen eind
Jacobs Jozef Alfons1281014615136104100
Laurijssen Bart Karel12710105011403460
Segers Jan IrŹne9401421002360
Meeusen Joeri75057001320
Blockx Diede173258509403520
van Gompel Menno Adrianus83054011102480
Van Cleuvenbergen Jan Agnes8609609202740
Borghs Tom Alfons710111011803000
Heyrick Koen47051012002180
Leyten Peter13710001370
Schuermans Danny Elisabeth126101170147103900
Gijs Mario Frans15415151151521545725
Daems Eric Victor12010162201622044412
Maes Maarten1281015615139104230
Michiels Tom Henricus11351180129103600
Vanlimbergen Jordy Geert830142105402790
Verstraelen Laurens Maria810108010302920
Boogaerts Ilan6808209402440
Appels Hans Hugo680111010302820
Appels Senne160201301011104010
Sanders Bram9503008002050
Dom Alek97010207202710
Goris Senne710110010402850
Meulemans Daan136101240148154080
Vandersmissen Niels Nelly1251084011303220
Vandersmissen Yenthe9301110131103350
Vandersmissen Glenn6501040133103020
Moonen Nico115101321012603730
Van Steenbergen Ben490102010402550
Oris Jean Marie64013210140103360
Timmermans Gerrit Petrus78089012402910
Bertels Mario Marcel10051180130103480
Van Lieshout Roel Marjan400126106002260
Van Gorp Emiel Celesta3203106001230
Van Mol Louis Jeannine109590011903180
Snels Lander10958208002710
Bouwen Stijn Patrick3607708702000
van de Ven Max2305809801790
Gys Kelsey Kristof1025001020
Koninckx Daan77010809902840
Lauwers Guy Pieter78010607602600
Timmermans Nick5206204301570
Van Hoof Niels Gustaaf2707706801720
Huysmans Nick Ludo11356705102310
Heymans Hubert Alois127101361011103740
Struyfs Willy Victor13110147159303710
Heymans AndrŽ Augustinus13010136107803440
Van Gool Herman Alfons9301130131103370
Segers Lucien Jozef10551421010803550
Van Houdt Marc Simon0880133102210
Staes Brent10656106302300
Meeuws Luther Michael98009801960
van Limpt Pierre Wilhelmus39007101100
Ruts Toon71085001560
Kemps Brecht Maria116101511010403710
Sneyers Nick3301491512203040
Biddeloo Kevin560112011502830
Dielis Cedric2408908301960
Goris Robbe1181010708003050
Bols Jordy Roger73012910153153550
Van Nyen Robin82068010402540
Lauwers Kars Jan1045100012303270
Jansen Jeroen66000660
Buysse Rico8303606501840
Wynen Michiel17020135101501545515
Boogers Anton Michiel14715111011303710
Smeyers Jelle6901090153153310
Boogers Thomas Jozef1035136109403330
Segers Wout10000390490
Keuten Micha‘l Johanna0000400400
Erpels Franciscus Jozef710105012102970
Goris Paul Maria103550010002530
Dillen Kris Franciscus860101011403010
Stevens Jozef Maria1511542011703100
Rombouts Benny101511409903140
Nijs Jef112513810162204120
Aerts Kim8809703602210
Boesmans Guido Richard5003406301470
Pollet Ruben Ward28000280
Dickens Dajo-Saul002800280
Van Hees Jarne89010207502660
Wynen Maarten Benny9007309102540
Slegers Daan123105406802450
Seels Lander Gerarda12410130107203260
Coertjens Joren1221015115130104030
Coomans Wesley Carolina53000530
Coomans Jens Jeanne16920112011203930
Van Wuytswinkel Pieter10451230131103580
Fockaert Ron41071001120
Wynen Sander Eric108513710133103780
Walbers Jonas01040135102390
Leyten Sander95012409103100
Van Steenbergen Sander10658309302820
Coolen Mathias Anna4305106401580
Hermans Ben9806208302430
Van Bourgognie Thomas1672012810128104230
Cools Koen540101011402690
Scheppermans Quinten9957709402700
Van den Borne Dirk12110126108103280
Verbeek Ward56093001490
Ruts Wout1015130107903100
Blockx Peter Frans100513110134103650
Meulemans Michel Frans78072010402540
Meulemans Luc Karel7404107101860
Borgmans Dirk Augustinus61068010702360
Bruyninckx Kris Hendrik1441514310141104280
Dickens Wim1701652012003020
Porto-Carrero Pieter Jozef44016820131103430
Vansweevelt Tim127101160129103720
Oris Jan Karel760107012003030
Blockx Wouter10051461511503610
Hertogs Tom Frans98000980
Vosters Rob Jan98014615130103740
Geerts Luc Jozef8009107702480
Geerts Robbe5705808502000
Geerts Mario57091010202500
Geerts Jonathan66088001540
Cnaeps Shane89010003702260
Weverbergh Julian104587001910
Wijnen Yarne4705200990
Geerts Jelle6404408401920
Melis Davy Gustaaf6907507402180
Van Houdt Paul Marcel93000930
Tips Bart Marc35000350
Deckx Johan Alfons770108011102960
Van Nyen Dirk Jozef8205808402240
Faes Marc Gerard105586011903100
Ketelslagers Marc Ludo66000660
Erpels Henricus Joannes9206205402080
Janssen Danny Franciscus83013910128103500
Heymans Jean-Paul Gerard1005900149153390
Horsting Johan Hildebertus1211015415132104070
Fleerackers Stefan Augustinus610114010502800
Meynendonckx Paul Alois69081010302530
De Pauw Willibrord15115133101521543610
Deboel Patrick Franciscus1095137107603220
Janssen Paul Ronny1025109010503160
Meynendonckx Gunter FranŤois1161013110150153970
Van Loon Bert Louisa116101230160203990
Vissers Dirk Willy102514510151153980
Iemants Jurne410790129102490
De Pauw Dirk83010809002810
Seels Steve14115136101541543110
Blockx Jan Lodewijk11710660146103290
Jansen Davy Gustaaf129101150170204140
Jacobs Manuel Jan15015140101531544310
Hooyberghs Jan Josephine15015134109703810
Elsen Koen Frans101596012603230
Vosters Joeri Stephanie980118012303390
Volckaerts Philip Frans6201311010202950
Van Steenbergen Stefan9601311012603530
Vosters Pierre Louis141151030137103810
Maes Jan Pierre800103010102840
Goris Jozef August870970135103190
Lenaerts Davy Eddy44000440
Ooms Jef830010301860
Vervecken Kris Frans91014915131103710
Verdonck Thomas Liesbeth9201180139103490
Slegers Kris Gustaaf116101361011903710
Slegers Yves Antoon119106708302690
Schuermans Bart August76013810129103430
Gijs Youri127101361010603690
Broeckx Seppe7501251011803180
Verhoeven Jens Marcel9708908602720
Smets Jasper Christiaan95082001770
Van Cantfort Dennis64049010802210
Janssen Sten37012302801880
Lenaerts Wout Geert38010109802370
Jacobs Niek Ilse75063012302610
Broeckx Wannes99511305202640
Van Hoppe Geert101562011102740
Jacobs Chiel Marleen1381011506303160
van Erp Lode10058108802690
van Gisbergen Raul Franciscus7801040130103120
Wils Lars129101592012004080
Meeuws Ludo Wilhelmus6501391011503190
Van Reusel Thorsten5806606901930
Proost Bram Filip39000390
Hendrickx Frederik98010609102950
Moonen Tom810100011903000
Moelans Silvio Karel150151471510704040
van Herk Patrick Bernardus1055106010103120
Maes Jan Johannes13010001300
Moonen Jan98015115134103830
Verheijen Johnny FranŤois1381010209103310
De Pauw Joost13910151151471043710
Van Steenbergen Joost11910001190
Cruysberghs Joris Leon91000910
Meynendonckx Ben Jozef114515315139104060
Van Gool Dennis Eric0000
Poppeliers Bart Julia63014510133103410
Verdonck Bob120101511511303840
Maes Wim Augusta103514410143103900
Bruyndoncx Sven RenŽ108585001930
Marien Joey August1331006601990
Bosmans Nick Maurice9101070128103260
van Vorst Jonas Heinrich12710105011303450
Van Hees Bastiaan Aloys83010709202820
Aerts Kristof Jan6804906501820
Hendrickx Joris Elvire084011301970
Martens Jeroen Carolus10451220135103610
Blockx Jonathan12010184301551545930
Van Hees Kris Hendrik9007506802330
Vervecken Tom12010001200
Jacobs Gert Jan1211075001960
Seels Jan Roger73010408802650
Geerinck Ben30000300
Lavrysen Seppe90081011902900
Meeus Jordi4205109901920
Van Nooten Christof1015149158903390
Ruts Glenn9301271010403240
van Meerten Victor Adriaan11351431010103570
Martens Tommy1161084012203220
Cools Benjamin15000150
Erpels Kris Eduard1115103011403280
Van Bergen Filip1171013210138103870
Erpels Peter Johanna1241011609703370
De Vocht Siem28000280
De Vocht Seppe0136106201980
De Vocht Kris Louis10351321012203570
De Vocht Jonas13910107011603620
De Vocht Wannes750124010803070
De Vocht Geert Jules1241014510142104110
Vervecken Jan12710940140103610
Maes Simon Willem8301571512303630
Broeckx Jenthe Pierre64012910127103200
Van Gool Mathias112595012003270
Gys Jochen Frans78012710128103330
Versteynen Bart1105112010403260
Verstraelen Hans Eduard110571001810
Van Gorp Kristof Jozef0000
Seels Stijn Victor12410001240
Erpels Pieter Nick16620001660
Leyten Wim113585001980
Ascione Maximiliaan Casper10951331011203540
Boesmans Dennis1115001110
Buijs Jasper1311091011303350
Geenen Joos151151401002910
Liekens Dries8706509102430
Van Gorp Kobe Frank62080010102430
Meynendonckx Maxim980860150153340
Feyen Joris13210123012603810
Buijs Marijn1025116012003380
Jacobs Bjšrn Julia10058808902770
Iemants Wim Gerard11810105002230
Vaes Wim Adriaan86010309402830
Van der Vloedt Kim Jean104590001940
Gerits Jan8500140102250
Dillen Marc Alfons12510920148153650
Van Deuren Jef137101612002980
Gevers Kristof Marie1261078002040
Wens Bob Jozef770129109102970
Coemans Peter Pierre36000360
Coemans Jan RenŽ11000110
van der Loop Paul Adrianus250150157202470
Fransen Toon28000280
Van Dun Stijn37094011202430
Van Dyck Maarten890101011703070
Gevers Jimmy63000630
Lauryssen Raf Emiel66000660
Van Beers Benjey Eric85010307002580
De Meersman Hakkan Eddy10951461510703620
Moonen Jordi10658308802770
Allaerts Vincent12810133108903500
De Meersman Robert Leon09009601860
Van Deuren Niels103515015153154060
Van Gompel Ben47000470
Couwenbergh Bart35000350
Camacho Jordi6901451010103150
Van Bergen David Victor41010808902380
Blockx Lucas Alois950780133103060
Sanders Gerard Anna10059405402480
Van Cantfort FranŤois Josephina950121011903350
Dierckx Diederich Louis760123012503240
Van Bergen Benedictus Germaine58014510134103370
Struyfs AndrŽ Jozef1271013610134103970
Roeymans Danny Corneel930126109103100
Broeckx Ivo Pierre1391094010203350
Broeckx Eddy Hendrik14815114011403760
Tuteleers Vincent JosŽ22000220
Meulemans Herman Jan10559709102930
Van Gorp Patrick Alfons119109807302900
Meeus Wouter7609905502300
Lodewyckx Jan Alfons012510145102700
Engelen Ziggy7209008102430
Engelen Gunter Leo7309002201850
van Gompel Robin Josefina940121010803230
Struyfs Ben Karel8801090134103310
Heymans Maarten Bert8107809202510
Heymans Pieter Henri12510127108303350
Moonen Jimmy47015415132103330
Dilen Philippe Theodoor128101110161204000
Janssen Christoph16420131101401043510
Seels Jochem Jean84013410174303920
Jacobs Kristof102514210147103910
Mertens Niels Marc119101150153153870
Stevens Gert-Jan Elly51077001280
Verstraelen Bart1151097010903210
Stessens Steven Isidoor1281093011803390
Meeus Tom42006301050
Henderieckx Koen75008401590
Coolen Bart9306507402320
Van Houdt Koen Herman116101100148153740
Timmermans Jens8707305702170
Van Houdt Toon6301070157153270
Van Dael Axel5004705301500
Moonen Joeri11910001190
Lievens Jorge AndrŽ70087012402810
Smets Jochem Constant123109601202310
Biddeloo Robin5708602401670
Stevens Ben12110103011603400
Stevens Rik8901261011903340
Latorre Gino13910169201491545725
Vogels Sven580129109702840
Kevelaers Johan Maria6201200131103130
Rasujew Kristof54053011402210
Latorre Carlo7801261002040
Broeckx Peter96013810137103710
Bogaerts Steven Augustinus620010101630
Gevers Nick65000650
Verkoeyen Rudy Pierre5701240159203400
Segers Joeri Jozef890102001910
Goris Yves Marie-JosŽe1391013110143104130
Lavrysen Jeroen136101361010203740
Blockx Maarten Marcel157201351012504170
Verheyen Jan Carolus111512407003050
Smeyers Edward12510119002440
Segers Rene Jean1105121011403450
Blockx Joren800900168203380
Seels Jef13410183251672048435
Meulemans Joeri Karel63010707202420
Willems Chris Waltherus64070010902430
De Smet Wim111589011403140
Bruyndoncx Glen Maria1181015015157154250
Smits Sven Erna134101180149154010
Smeyers Jeroen EugŹne1211013110150154020
van der Loop Jeroen Henricus113511409703240
Thys Freddy Maria14415890132103650
Maes Joost1381066010103050
Timmermans Koen50107010902210
Nys Jef11351190136103680
De Proost Hans RenŽ4100156151970
Paeshuyse Jef Roger49000490
Hulselmans Wouter102556010902670
Maes Dani‘l Jozef1401576002160
Bruyndoncx Henri Joannes1441512810148154200
van Hoof Paul Alfons1301014615149154250
Melis Joannes Yvonne114513110170204150
Vervecken Wouter1095001090
Lauryssen Frank Antonia55013810127103200
Smets Geert Petrus4606207301810
Berkvens Danny Alfons9709008802750
Gaukema Geert1095112002210
Vervecken Nik83016120149153930
Verboven Hans Jenny77000770
Verachtert Scott FranŤois118101391012103780
Van Herck Bob153151511511204160
De Jongh Ward Nik45012510154153240
Blockx Rob1015001010
Vandersmissen Jan Yves66000660
SacrŽ Wilm Kristel26000260
Wouters Thomas Anny42000420
Ramaekers Dries Maria15000150
Mertens Franky Franciscus1095001090
Bosmans Niels Alice88000880
De Vocht Marijn90000900
Fonteyn Axel30073010902120
Vandersmissen Marc AndrŽ63000630
Timmermans Patrick1025106010103090
Maris Jan111511504102670
Claessen Wout1115138108803370
Steemans Bob116101261012303650
Steemans Bart1125103011203270
Slegers Bart116101361011003620
Verstraelen Jan Jozef13710001370
Maes Davy Paulina1421511809403540
Van Breda Michael18000180
Aerts Nick1085142109203420
Roelofs Steven1025520137102910
Aarts Michel August27000270
Cools Dirk33000330
Verbeeck Willem Jan12000120
Bruyninckx Sander47000470
Vervecken Maarten15000150
Blockx Florian17430143109304100
Geyer Mathias GŽrard1035118002210
Blockx Wouter Louis10959209502960
Goris Bram Karel13910161201541545415
mampaey wannes10000100
Boenders Marnix45000450
Geudens Dieter Willy66009501610
Van Laarhoven Glenn3704400810
Geudens Ruben Geert510900131102720
Deckx Dieter Rudy50099001490
Hermans Tuur10658308302720
Vanlimbergen Levi720107001790
Van Deuren Jasper Frans11710113011603460
Claes Steven14000140
Dickens Jan1391012409903620
Vansweevelt Jef Jeannine390126108902540
van Rooy Marvin49049010802060
Vosters Johan Julienne68000680
Lens Fabio AngŹle6802700950
Van Beers Pieter8609305602350
Chitschenko Arne7503108401900
Segers Toon4806803201480
Wouters Gert56000560
Van Mechelen Siem6201331011403090
Jacobs Jan Joanna620110001720
Keersmaekers Filip Karel1125116012003480
Claessen Benny Alfons13410139109303660
Heymans Paul Isabella1191033001520
Reniers Henricus Aloysius9201291002210
paeshuyse kim75073001480
De Proost Glenn1035130106102940
Mertens Jens8301291010103130
Dillen Kristof700125109202870
Luyten Yves8201421010703310
Dillen Laurens1115106010403210
Maes Hans98000980
Goris Carl Joannes92000920
Caers Seppe89000890
Renne Neel Fons610132107902720
Verwaest Wim Remy73000730
van Raak Stefan Henricus4007603001460
Bax Joost51083001340
Lauwers Steven Juliette134101100128103720
Renne Daan Christiaan137108007802950
Vansweevelt Nic Maria1151012108103170
Timmermans Bart Elisa74009701710
De Proost Hans Raymond97000970
Van den Bogaert Mario27000270
Van de Pol Jack Johannes270800350
van Limpt Niels Martinus61069001300
Laurijssen Leo Ludovica1211061011002920
Maes Nick Frans110512610147103830
Van Herck Bart Karel7401331011703240
Maes Koen Maria100597010903060
Machilsen Glenn Leon54085010302420
Van Laarhoven Glenn1231070001930
Van Mechelen Wout32000320
Verbeek Peter Ludovicus75060001350
Oris Peter Robert1801600340
Gijs Stef26000260
Van Herck August Maria87010209702860
Heymans Tom39010106802080
Smets Theodoor Theofiel500610134102450
Geenen Jeroen700070
van Roij Petrus Christianus460011301590
Luyten Simon RenŽ10351140153153700
Stessens Jasper12000120
Meeus Brian Paul84000840
Engelen Jan Maria8804007001980
Pynaert Thierry Johan1221013410149154050
Deckx Kris Frans890100001890
Goossens Jo270506901010
Hendrickx Stijn Els91000910
Meeus Dennis81000810
Loots Wim Peter54000540
Geudens Stefan Margaretha80000800
Van Cantfort Lance000000
Swaans Steven Sandra41000410
De Vocht Sjoerd Marleen32000320
Berrens Dieter1065001060
Verheijen Dennis93042010202370
Heymans Koen80010608802740
Meulemans Nick43000430
Meulemans Dries15000150
Meulemans Kevin3600370730
Jacobs Han48000480
Backx Steven Frans67000670
Hermans Tim Jan92000920
Cornelissen Koen Paul10000100
Dirken Weber43000430
Claessen Elias85000850
Martens Anton Henri43000430
Martens Thomas Jan63000630
Van Cantfort Glenn Rika59000590
van Loon Rudy31000310
Raaymakers Dennis11910001190
Van Ael Dimitri16000160
Borgmans Vincent Frank28000280
Verheyen Tom Walterus14000140
Cuypers Bjorn000000
Spoormans Tim12000120
Faes Cisse86000860
Faes Ward900136106202880
Huijbregts Johan Johannes9104504501810
Floren Benny Cornelis60000600
Brouwer Rick Andreas22000220
Seels Jeroen Jozef62000620
Laurijssen Benny Jozef4109605701940
van Ravenstein Frans Antonius95000950
Huijbregts Twan Adrianus10051341010503390
Van Herck Tom59000590
Van Bylen Luc74000740
Snoeijs Dirk88000880
Leyten Hans1115001110
Helsen Ben An17220001720
Geudens Dave Christiane118101752011704100
Wens Kenny86083010902780
Mertens Leo Lucien13810165201421044512
Segers Hans4905203901400
Deckx Stijn1135001130
Smets Jari Christiane9303104801720
Tops Kevin Marcel95011109703030
Huijbregts Coen Hendrikus10756508802600
Broos Glenn90012406102750
Seels Nick7107207502180
Seels Tim8703708202060
Meynendonckx Lieven1015107002080
Van Laarhoven Vincent107572011202910
Boeckmans Jelle Gert2001400340
Van Gestel Bram83012208302880
De Vocht Tom56000560
Gevers Warre75000750
Lissens Thomas Dirk1045001040
Kreydt Guy9107903702070
Broeckx Arno Kris35011109802440
maes Cas970740166203370
Van Gorp Brent Eddy5603700930
Keersmaekers Jan Renilda35000350
Maes StŽphane60000600
Hendrickx Pieter Theresia59000590
Van Steenbergen Rob46000460
Janssen Jonas2907504601500
Vangool Jasper55000550
Donders Nick78000780
Geenen Thomas62000620
Van Deuren Koen Willy84000840
Segers Stefan Louis85000850
Lasters Hans Maria48000480
Bertels Bart Mario94000940
Sauvillers Peter Mario60000600
Grigorieff Rudy Theresia40000400
Aerts Patrick Alfons140151351012604010
Moelans Mario Alo•s11510001150
Blockx Yenthe Carolus37000370
Wils Michiel Rapha‘l99500990
Marte Ricardo Josef000000
Van Gool Davy Julia98000980
van Dooren Sander39000390
Maes Pieter62000620
Vangronsveld Tim51000510
Aerts Michiel Bernard75000750
Eyssen Nik1045115002190
Van Deuren Kevin15720001570
Bertels Stijn63047001100
Caers Mathias Agnes24000240
Ruts Lode41000410
Dielis Kevin Ivo32000320
Liebrand Jimmy Magdalena25000250
Meeus Peter Frans1261013910154154190
berkvens luc3500280630
Nijs Davy Jozef40000400
Ooms Kris Paul43000430
Helsen Geert Jozef1095001090
van de Langenberg Johannes Adrianus52000520
Lens Johnny Jacques50128104301760
Krieckemans Kristof9012406702000
Hayen Benny Marcel500050
Mari‘n Toon147156305702670
Heyns Gerben880012602140
Borgmans Jeff Nicole1261026001520
Hermans Davy Karel12810001280
Hulselmans Evert Gustaaf87000870
Lenaerts Jens Adriaan1341073002070
Goris Nick Carine1045001040
Maes Benny Jozef4801501512503230
De Vocht Matthias32000320
Melis Jan65000650
Brosens Ruud Jan55000550
Moreels Marino25000250
Meulemans Frank Jozef12710001270
Crols Zias RenŽ22000220
Smets Stijn Geert1381078002160
Goolenaerts Geert Carolina540123010102780
Bols Andrew Ida7501561512603570
Staes Danny Louis116100144102600
Berkvens Steven1161015315159204280
Smeyers Joris Jozef30000300
Witvrouwen Niels10351070142103520
Van Bergen Quinten Hans95000950
Latorre Nico1331010609303320
Eyckens Frank Mario5408908302260
Lefelon Michiel13410001340
Duyts Thomas710112001830
Lens Floris Jan7401341010003080
volckaerts robin36008401200
Raeymaekers Stef Henri1281067011903140
Maerien Boris Steffen92000920
Matheeussen Tim Monique10451130148153650
Mermans Bjšrn Jan70010006202320
Steemans Ward38000380
Kok Stijn Petrus42000420
Segers Bert43000430
Huijbregts Roy Johannes22000220
herreygers jef504909401480
Buysse Robin60000600
Fockaert Gert970106002030
Vissers Lucas101511103802500
Meulemans Ivo Maria69000690
Blockx Rob Louis13010001300
Janssen Jurgen Franciscus550107011802800
Steemans Eddy Louis40067011602230
Lens Robby Frans23012306802140
Segers Kris2902306901210
Konings Tim Henricus12510001250
Van Deuren Yannick Luc23000230
Lasters Francis089010601950
burgmans gijs0000
Groen Kevin40000400
Jorissen Jelle Cornelis29000290
Jorissen Tijn Dani‘l82000820
Willemsen Marc Louisa000000
De Pillecyn Jonas48000480
Maes Dirk5401531512103280
damen erwin23000230
Soffers Luc260102010202300
Brouwers Rob12310011002330
Janssen Niels Linda1075001070
Bax Koen68000680
Sanen Pieter8401582011703590
Slegers Tom1531510309003460
Ruts Arthur440127109602670
Goris Hans980120002180
Claessen Gert-Jan1231094011603330
Segers Michiel Mireille1161013710142103950
Vervecken Pieter64000640
lavrysen jan93000930
van ballaer Stijn48000480
Grauwen Thomas660102001680
Caelen Ben Hilde97000970
Poels Stijn47000470
Winnelinckx Stijn Jozef600060
Janssens Jef Gusta100010
Adriaensen Joris107514310162204120
Smeyers Jordy750137109403060
van Roij Antonius Johannes133101230140103960
Withaegels Skye Chris9401612011903740
Van Herck Lars38011703601910
Camacho Diederik6300135101980
Hendrickx Jan Danny64011003302070
Deckx Nick Karel79000790
Smulders Johannes Adrianus27000270
Wientjes Erik Bernardus2504400690
Maes Seppe10000100
Seels Gert Jozef6507007002050
Van Herck Nordy70000700
Oris Melvin36000360
Maes Peter Petrus3506100960
Lenaerts Christophe Jan50050
Hermans Johan Henri7400740
Daems Maick Colinda1900190
Willemsens Ruben930142102350
Ibens Wouter116001160
Adriaensen Chris6100610
Smets Mark Henri9200920
Siccard Christophe Ingrid4600460
Vervecken Guido Franciscus00000
De Rijk Philippe Olivier4000400
Wouters Kobe3600360
Geudens Lars Dirk310470780
Van Steenbergen Henri Jozef5400540
Broos Rudy Emile980132102300
Geenen Tom8506201470
Willemsen Nick4600460
Lievens Filip Maria124001240
Gys Luc Jozef7000700
Vanlimbergen Carl Anna1321001320
Lauwers Toon8103401150
Stouten Michael Junior8300830
Bertels Maarten8205101330
Aerts Jesper Marcel10107501760
Hulselmans Niels7500750
Seels Noah1321011102430
dielis vincent7300730
Lens Lander Jac1431011502580
Driesen Brent5707901360
Broeckx Pascal Angela1341011102450
Verachtert Rik106001060
Baeyens Bart8700870
Stymans Gert Jozef1331001330
Sannen Stef5100510
Van Dyck Jasper6600660
Wildeboer Schut Marinus Leonardus2400240
van de Ven Adrianus Franciscus50050
Lauwers Henricus Petrus3300330
Broeckx Marc Victor2400240
Kok Tim Maria3300330
Gys Jasper Fik5708701440
Van Litsenborg Bart Magdalena7400740
Maes Mathias930131102240
De Laat Flor5300530
Van Gestel Zias4600460
Ongenae Marnix1400140
Brouns Arjen Jan100001000
Van Mol Victor Jeanne4500450
Vosters Mats130101300
Vervecken Kristof10701070
De Meersman Ake Alfons890890
Witvrouwen Jens700700
Lens Matthias142101420
van Rooy Joey470470
Sneyers Michel Frans12201220
Wuyts Dirk Peter660660
Meulemans Peter Rik128101280
Gevers Ive630630
Van Beek Geert Josephina560560
Lenaerts Arnout Willy129101290
Snoeys Nick670670
Volckaerts Stef Maria140140
Moelans Dries Jozef280280
Appels Alexander490490
Appels Dominik490490
Nijs Hans200200
Deckx Steven Alfons370370
Berrens Sam840840
Van de Pol Daan380380
Wens Vincent380380
Van Dyck Kristof Emilia130130
Verhoeven Jochen390390
Engelen Christophe Jozef290290

Uitbetalen

Tentje Pelgrimsplein
  • Elke dag van 14u tot 15u
  • Elke dag van 20u tot 22u
Grote tent
  • Dinsdag van 20u tot 22u
Image
De volksspelen van vrijkermis zijn een organisatie van

Volksspelen vrijkermis vzw
Voorheide 11E
2370 Arendonk

info@vrijkermis.be