VROUWEN

Gewonnen ?
Kijk snel …

De uitslagen zullen normaal rond 19.30u online beschikbaar zijn en worden dagelijks bijgewerkt.

Nr.NaamPunten zondagBonnen zondagPunten MaandagBonnen MaandagPunten dinsdagBonnen dinsdagEindtotaalBonnen eindklassement
435Staes Jelte10651120169203870
1011Van Houdt Mieke134101040135103730
461Smits Tinke9651235139103580
121Van Rooy Kim13715135108403560
540Horsting Sien730850182303400
56Westhof An1075118011103360
10Buijs Lotte965113012403330
5Schuermans Hanne955860141103220
258Heymans An148158708703220
538Goris Griet965111011303200
167Berrens Tinne Maria93597012703170
673Berrens Els Anna7201371010703160
8Moelans Laura Lisette880890132103090
480Stevens Heleen Hilde103595010503030
87Buijs Dorien925107010002990
210Gys Jinthe Rudy102581011402970
539Maes Michelle107569011902950
557Heymans Lies93590011002930
549Machilsen Isabel Yvonne620104012502910
458Struyfs Tinne Maria560102012602840
166Van Steenbergen Sofie68094011902810
253Heyns Lisa Michel93557012802780
521Heymans Nathalie790600138102770
971Nuyts Anthe Helene660105010602770
564Heymans Griet Julia71011808702760
206Bertels Winke Celest61011609702740
478Verwaest Greet Regina122108906202730
1010Blockx Nele Maria88074011102730
412Appels Nine71090010402650
69Vervecken Heleen1131034011302600
585Broeckx Chloé Augusta9059407602600
310Van Gestel Kristel Lucia10558107102570
748Verbraeken Peggy Louisa6609209702550
43Stessens Martine Josephus61010208502480
297Appels Dien10455608802480
857Meeus Monique Maria9357408102480
390Coertjens An10954809002470
787Prinsen Eline10655208902470
280Van de Walle Christine10456507702460
254Janssen Charlotte560136105302450
252Vanleuven Dille8008208202440
256Maes Nathalie10057007402440
76Verstraelen Lotte Roger11910012302420
916Meeus Laura49080011302420
127Van Thillo Greet Lisette6109508502410
865Goris Ilse Josée10756706502390
107Broeckx Evelien69048011902360
586Broeckx Kim Jozef63073010002360
556Heymans Charlotte68057010702320
930Jacobs Kaat Marie-José10554407802270
1060Verbeek Anne11710110002270
9Van Gauwbergen Lotte52073010102260
1018Mertens Fem Germaine4309009302260
12Van Houdt Kaat9358005102240
42Janssen Erna Maria5507409302220
801Van Gestel Vicky1035119002220
218Helsen An Jan975012302200
743Geudens Heidi Maria16083012002190
565Meeus Bieke Godelieve9756405702180
242Faes Marleen Josée4107709902170
1149Moonen Bhakti730144102170
695Machilsen Elle Chris59055010002140
417Peeters Diethe Annick14011408402120
828Vanhove Anouk5109306802120
1058Lens Eva Jef955117002120
7Wynen Lara Linda8605606602080
491Smets Marthe Eddy12095010002070
494Van Noppen Lies2080012502070
797Geudens Stefanie1301077002070
327Smolderen Gilsi9453207902050
559Erpels Anne Josephina6005408702010
621Meijer Dyonne30069010202010
1017Van Dyck Gitte6707406002010
1185Nelis Dorthe Anna79012202010
995Stofs Frouke6806107001990
1087Dickens Tinne6504209201990
500Machilsen Valerie Maria1131085001980
1140Faes Annick Maria91010601970
1096Loots Lieve11907401930
416Van Loon Kaat34053010401910
1024Blockx Janne1907409501880
387Coertjens Sandra7303807601870
747Krynen Linda Anna6005607001860
311Geudens Ann Jan8006504001850
404Verheijen Veronique5805407301850
131Claessen Mira7906304101830
139Mijnendonckx Els Elisabeth37045010101830
903Pruijmboom Tamara Allegonda4805508001830
84Vansweevelt Inge Maria6904306901810
537Grauwen Heleen4204709101800
851Pelkmans Michelle5807005201800
132Steemans Isabeau3005609301790
645Meersman Joke7405604601760
295Van Bergen Nele3505608201730
55Van Campfort Inez5404906901720
1014Schuermans Joke3108405701720
1139Maes Patricia Josephina7609301690
514Blockx Dore6702407701680
282Martens Daisy5005206501670
518van den Borne Elisabeth Adriana4305307101670
4van de Kerkhof Kaat5004207301650
241Vosters Ann Eduarda7104804601650
331Verdonck Inge Elly4609702201650
835Hendrickx Nieke3904707801640
6Wouters Marthe5104406501600
792Jacobs Els Josephina66009401600
1113Verheyen Ils9706301600
891Eyckens Ann Liesbeth560101001570
550Vanhove Ellen Pieter3105706801560
64De Laat Anouk2205507801550
194Wens Noortje4507903101550
213Van der Veken Hanne430011201550
240Daemen Anne-Marie Louisa4006604901550
582Goris Elly Maria5704405401550
806Vanwetswinkel Tina61093001540
1020Moonen Nena65008901540
790Van Beylen Alycia Eddy7501606201530
1184Roelants Benedicte48010401520
246Hulselmans Ria050010101510
562Thys Silvy Alfons2903508201460
3Spaepen Cindy Louis64081001450
204Oris Silke Shirley4002807701450
411Van Eynde Hanne78067001450
830Hardis Emely51009401450
1065De Witte Carlyn Maria2906105501450
283Verheijen Muriel Constance5704304401440
651Wils Cato2706704901430
1135Van Deuren Lotte5708601430
377Verhoeven Annelies Lucie60081001410
688Ferreira Ana Patricia2204107801410
1179Aerts Emmeline Roger5908201410
1041Dockx Ilke1808303801390
609Mijnendonckx Lore13610001360
141Geerts Anouk6103404001350
406Blockx Dorien3904205401350
502Geuens Florence Chantal2207803501350
605van Zoomeren Margaretha Adriana50085001350
625Bruyndoncx Katrien84005001340
367Van Gorp Cécile Liliane3903206101320
457Van Gestel Greet51080001310
1154Meeus Leona Jeanne9103901300
879Meeus Sarah1903507401280
571Everaert Claudia Cecile42084001260
1136Van Gool Helga Marie5207401260
567helsen Veerle3404504501240
1141Boeren Jill5606601220
415Geudens Myrthe2404605101210
665De Witte Jantine Eric60006101210
431Sanders Esmee Josephina3602405901190
1021Verachtert Gwen Ferdi4402405101190
800Van Hees Sanne104513001170
1138Berrens Elly Maria5106601170
53Segers Luna4402704501160
1023De Laat Julie2703405501160
208Goris Ruby22093001150
413Noboa Leny004806601140
1105Maertens Tessy5006301130
205Slegers Liesse1106403701120
212Geenen Silke26008401100
488Wouters Astrid August2303904701090
1039Prinsen Heleen1802206701070
35Tuytelaers Bieke2501206901060
711van Gool Susanne Antonetta3902404301060
1009van Olmen Djinni2502705401060
146Meeuwissen Marjoke Siska4303003201050
553Vervecken Liesbet1045001040
447Slegers Janne Maria1503904901030
1214Wauters Sofie103001030
512Schuermans Fiene270506801000
1059Erpels Tessa Marie-Jeanne3506400990
434Smets Nathalie150630200980
932Jacobs Sanne Marina4405300970
664Holten Melissa530230190950
808Melis Griet95500950
309Bruyninckx Ann Maria38051050940
1275Van Cantfort Sandra Maria940940
145Noels Emilia Delphie450270200920
575Koks Maartje100540280920
602Peeters Veronique Alois92500920
813Hendrickx Els Elisabeth92500920
1104Borgers Elise570350920
517Van Dyck Ilke4200490910
352Vangronsveld Riet90500900
628Luyten Sara2900610900
674Willems Kim Roger4204800900
752Faes Dorien5203800900
170Coenraerds Dana Joanna4100480890
305Timmermans Wendy89000890
421Hermans Liesbeth Juliette0630260890
809Goris Sarah6801900870
129Jacobs An Karel1800670850
136Van Lieshout Eva Maria4304200850
173Castelyns Annelies Heleen85000850
385Aerts Nathalie270240340850
157Verkoeyen Ellen Maria00840840
895Aerts Bieke1407000840
65VAN EEMEREN DORIEN30000530830
1161Jacobs Lotte Ingrid8300830
126Panis Vanessa100170550820
924Van Rooy Kelly82000820
985Bols Isaura Heidi260140420820
1068Meulemans Kaat330260230820
144Maes Free44030070810
892Maandonks Sandra4903200810
1029De Decker Iris An81000810
1106Vervecken Ine8100810
1132Verwaest Heidi Raf8000800
756Schildermans Ellen79000790
904Noben An-Katrien Eliza79000790
1112Gaukema Ann7800780
905Ooye Gaiety240290240770
66Liekens Marlies5701800750
547Blockx Lisa75000750
672Meeus Marlies2000550750
702Van Steenbergen Christel Maria3104400750
1055Pijpers Ils3204300750
196Van Gorp Frauke2205200740
287Van Breda Linda Maria37000370740
300Anthonissen Joke74000740
355Van Gool Elise74000740
758Maes Jessica Paula74000740
1232Tuteleers Stefanie Gaston740740
142Bols Chari Jimmy240100390730
931Iemants Lotte4902400730
1289Geuens Lisa Naomi730730
171Van Gorp Karen Maria4800230710
1223Van Gompel Heidi Anna7100710
215Meulemans Sonja August1006000700
216Maes Sabine Ernest1006000700
448Van Dijck Veronique Maria70280340690
286Meeus Linda Martha5050580680
414Van Herck Lenne00390290680
226Hulselmans Katrijn Paul2903800670
492Stessens Melissa300120250670
72Monden Siele Carolina66000660
860Nijs Kristine Maria66000660
1153Driesen Hilde Maria6600660
629Appels Tinne Bart2304200650
859Pulemans Carolien65000650
1277Jansen Henrica Petronella650650
1281Van Deuren Inge Maria650650
561Vanwuytswinkel Daisy0210430640
799Bruyninckx Valérie Josephine64000640
133Schillebeeckx Els Ann63000630
854Janssens Melissa2703600630
1276Hens Els Emerentia630630
15Van Aken Caroline10050470620
123Luyten Veerle Margaretha62000620
209Van Loon Ines41021000620
552Van Herck Yinthe06200620
1028Leyten Bo Patrick5201000620
1234Vanlimbergen Karlijn620620
1235Mariën Marij620620
160Cools Mieke Theresia10000510610
570Cosemans Femke0340270610
715van de Goor Katrien Carolina61000610
382De Vocht Katrien60000600
1194De Proost Vie Henri6000600
1116De Proost Caroline Johanna5900590
513Segers Lien5050480580
755Erpels Laura2103700580
893Van Gompel Sonja Petronella3202600580
1037Deckx Charlien110190280580
1239Haagen Ingrid Elisabeth570570
1242Lens Sharon570570
151Damen Mirthe05600560
622Tuytelaars Ilse Gaston27060230560
1050Segers Carolien Karel56000560
1245Goris Hanne Magda560560
376Loodts Hanne4501000550
1174Coomans Sofie Helena5500550
658van der Himst Marieke54000540
712Jansen Steffie4301100540
846Cliteur Yonita140100300540
680Verstraelen Ann53000530
1053Bastiaenssen Chris53000530
1246Bleys Mieke Jozef530530
558Van Rooy Lindsey52000520
627Hendrickx Tinne Maria500470520
1048Donders Ellen Jos52000520
1172Maes Veronique Marie-Louise5100510
1231Meeuwssen Sandra510510
243De Pauw Lieselotte160140200500
768Wens Sarah50000500
1086Dickens Tanja50000500
207Van Beers Chloë Celine23000260490
1186Mertens Dana Jeannine4900490
130Maes Sille18050250480
143Wens Noa50310120480
401Clijmans Greet Hugo180150150480
495Meeuws Marit Johanna170170140480
935Jacobs Griet Jeannine48000480
1019Spoormans Dien5000430480
579Van de Vliet Birgit47000470
968Stessens Emily Sabine0000470470
50Dickens Carine Alice04600460
761Vercaigne Kim46000460
779Boonen Julie46000460
1180Mermans Wies130330460
1266Freitas Reniers Daniele460460
927Van Haeren Elien504000450
1057Van Steenbergen Célien Lucas1902600450
807Sterckx Ann Maria44000440
1164Dickens Kim Anna4400440
657Verwaest Ellen Cindy43000430
551Lavrysen An42000420
666Vervecken Eline Linda1100310420
823Verstraete Kirsten42000420
1169Mes Nicky Marc4200420
1278Van Cantfort Ann Lisette420420
1280van Eerd Floortje Maria420420
70Leyten Kim41000410
569Nuyts Chantal Marcel22019000410
881Van Gorp Kerstin41000410
1099Mariën Hilde Bernadette4100410
1137Liekens Hildegard Lutgard4100410
1252Janssen Kaatje410410
51De Laat Hilde Liliane04000400
844Russel Liesbeth Maria503500400
268Bleys An Constantia39000390
496Van Riel Roos5050290390
913Erpels Joke Emma39000390
1042De Laet Lynn39000390
619Tuytelaars Sylvie Corneel38000380
654Maas Maria Cornelia032050370
734Dickens Charlotte Roger37000370
819willems Greet37000370
1022Dilen Charline Wilfrida37000370
1204Michiels Leentje3700370
245Coertjens Heidi Theresia36000360
1101Bekkers Ilse3600360
611Blockx Laura200330350
692van Gool Cornelia Maria35000350
1301Burghoorn Eva350350
329Van Bouwel Stephanie34000340
1182Seels Pascale Jeanne3400340
1270Koninckx Ella340340
214Blockx Bieke2300100330
1183Stessens Elien3300330
884Van der Haegen Kimberley32000320
928Baeyens Ilse1701500320
1187De Puydt Katrien3100310
1207Van Laarhoven Femke3100310
106Simons Eveline Johan5000250300
608bertels Kato30000300
630Van Vucht Nikki30000300
901De Proost Greet Maria30000300
1145Diepstraten Sandra Johanna3000300
148Hulselmans Lotte02900290
548Vanhove Esther Marc29000290
1102Ooms Anja Maria2900290
1111Mollen Ann Jan2900290
573Smeyers Katrien28000280
783Van Ballaer Jolien Josephus28000280
1273Maas Jenthe Petronella280280
392Lievens Katrien27000270
829Jespers Charlot27000270
1151Luyten Rita Maria2700270
335Verstraeten Natacha Thongplew26000260
762Vanlommel Carlien Jean-Paul26000260
1026Van Gorp Romy26000260
115Discart Alisson Renata25000250
285Stuer Yasmin André5050150250
433Janssen Sanne Julia5000200250
520Nys Sofie Ingrid0050200250
989Liebrand Katrien25000250
1007Vermeulen Shana25000250
1176Van der Vloedt An Celestina2500250
1295Avdalyan Marianna250250
872Peeters Wendy Louis24000240
980Lievens Ashley Filip24000240
1167Borghs Jessica Elsa2400240
1291Cuypers Nadine Maria240240
244De Laat Ann Francisca23000230
855Adriaensen Stien23000230
983Spoormans Hanne Els23000230
1030De Clerck Janne23000230
85Sterckx Rianne Alida002200220
656Debondt Elien22000220
784Poppeliers Kelly Maria22000220
803Van der Veken Stephanie22000220
1056Van Ceulen Annemie220000220
1209Gevers Emmely Jozef2200220
493Bols Lena Daniella500160210
661Allaert Natalie Stefanie21000210
721Vandersmissen Amber21000210
871Jansen Cindy21000210
1233Schoenmakers Marie210210
519Bosmans Gitte Rudy20000200
722Vandersmissen Charlien20000200
1012Mertens Pascale Emma20000200
1279Bruyninckx Nadine Maria200200
1300Hendrickx Sjouke200200
791Swaans Caroline Louisa19000190
1025Berrens Hanne19000190
1100Van Herck Daisy Monique1900190
1240Jacobs Kristin Joanna190190
643Van der Weyden Nele100800180
1103Van de Pol Liesbeth Johanna1800180
79Hendrickx Femke17000170
515Mols Luna500120170
861Sweere Jacqueline17000170
1227Melis Robine Bart170170
700Jansen Sanne Marie-Louise16000160
827Fadic Pena Ursula Andrea16000160
1178Van Herck Janne1600160
530Dockx Ann Franciscus501000150
644Renders Anke15000150
1205Wouters Rani00150150
52Meulemans Magda Norbertina01400140
375Tuytelaers Joke14000140
516Goyens Amber0000140140
725Vandersmissen Stephanie Willy14000140
1299Hermans An140140
149Langmans Barbara Frieda01300130
219Meynen Caroline Augusta13000130
351Walschots Wendy Lea13000130
1095van Dorst Nikita Francisca1300130
1144Van der Vloedt Nathalie Maria1300130
802Stessens Lore Mattheus001200120
882Van der Haegen Inge12000120
885Van den Kerkhof Britt12000120
994Van Dooren Luna-Lynn12000120
1067Verhoeven Arianne Irma12000120
436De Proost Katrien Eduard00110110
667Maes Janne60050110
399Geens Lieselotte Leonie10000100
785Veraghtert Elien10000100
1206Verschueren Jente1000100
1243Wauters Veerle Cyrille100100
1259Gooskens Merel100100
1288Rutten Stephanie Norma100100
1208Hendrikx Steffie Gerard009090
1044De Laet Danielle800080
1146Blockx Elly Yvonne80080
826verhaegen Tinne700070
1066Gijsels Emilie700070
358Van Gool Helene600060
660Lenaerts Tinne600060
1027Maes Ella600060
1088Verstricht Hélène Agnes600060
1143Latorre Kathy60060
1160Gentjens Yana60060
1287Vanlook Britt6060
150Spoormans Manou050050
276Meynendonckx Lise500050
604Segers Silke0050050
637Theeuwen Patricia500050
698Van Steenbergen Karin Carolina500050
739Eyssen Wendy Jan500050
887paeshuyse veronique500050
900Broeckx Bo Louis500050
910Van Beers Esther Agnes500050
966pemen femke500050
977Segers Ines500050
978Scheppermans Lieke500050
982Petroons Janne500050
1051Liekens Anne Katrien500050
1084Castelijns Maria Philomena500050
1121Bertels Sarah50050
1203Smets Sien Marcel50050
1216Byns Kristien August50050
1262Coolen Bea5050
848Goossens Judith Hendrika0040040
899Goysens Eva Sylvie400040
1049Luyckx Zoé Luc100010
1271Verschueren Marie1010
17Dierckx Charlott Pierre000000
592Van Herck Fleur000000
601Geyer Elise Ann000000
623Van Dijck Nikita Cindy000000
649Van der Veken Ine Ludo000000
650De Schutter Nikki000000
713van de Goor Liesbeth Jeanne000000
745schrauwen loes000000
873Janssen Eline Louisa000000
874Engelen Katrien Cyrillus000000
875Vansonhoven Katrien000000
876Schulpen Laura000000
877Hoskens Leen Louisa000000
878Urkens Femke000000
889Bols Dorien Desiré000000
890Snoeckx Sofie Francine000000
896Debie Laurien000000
902Panis Greet Raymond000000
967vanvoorden chayenne000000
979Kniknie Mara000000
984Franken Nadine Anna000000
988Dickens Shannon Rosena000000
997Turelinckx Greet Ida000000
1001Stusz Charlotte000000
1061Bruyninckx Ine000000
1224Reynaerts Annelie00000
1244de vos liesbet0000
147Goris Anouk Gustaaf0000
380Aerts Carine Maria0000