Vrouwen

Gewonnen ?
Kijk snel …

De uitslagen zullen normaal rond 19.30u online beschikbaar zijn en worden dagelijks bijgewerkt.

DeelneemsterPuten ZoBonnen ZoPuten MaBonnen MaPunten DiBonnen DiPunten EindBonnen Eind
Staes Jelte140151180125038330
Smits Tinke1401512910107037620
Van Rooy Kim710126101712536810
Broeckx Kim Jozef9801521510903590
Struyfs Tinne Maria12810118011103570
Heymans Lies10651291012103560
Westhof An9951271012503510
Broeckx Evelien1105117011803450
Berrens Els Anna8401271011103220
Goris Griet5801200141103190
Van Steenbergen Sofie995113010403160
Machilsen Isabel Yvonne114581011603110
Heymans An111510609203090
Vanhove Ellen Pieter108591010503040
Van Cantfort Karen Monique1211011206202950
Horsting Sien890700131102900
Leyten Laura Martha780750134102870
Verbraeken Peggy Louisa123109305902750
Verbeek Anne91077010502730
Meeus Monique Maria900490131102700
Heymans Charlotte140155807002680
Van Houdt Mieke68096010302670
Van Houdt Kaat730530134102600
Wouters Astrid August76011406902590
Maes Michelle8408508902580
Meeus Laura9008608102570
Prinsen Eline8207709802570
Janssen Charlotte53011209002550
Blockx Dorien8607409502550
Berrens Tinne Maria54076012502550
Stessens Martine Josephus490690131102490
Buijs Lotte670125105702490
Janssen Erna Maria59010308502470
Helsen Veerle9107607902460
Verwaest Greet Regina7409307902460
Pelkmans Michelle66010407502450
Geudens Heidi Maria94047010402450
Goris Ilse Josée56011407402440
Van Herck Steffi Ingrid10658704902420
Lens Eva Jef480340160202420
Spaepen Cindy Louis9309105702410
Stevens Heleen Hilde01301011102410
Broeckx Chloé Augusta6509907002340
Peeters Diethe Annick45068011302260
Jacobs Kaat Marie-José7508906102250
Verdonck Inge Elly83011003102240
Appels Dien10158004302240
Loots Lieve101012302240
Van de Walle Christine9305807102220
De Pauw Kato5607108802150
Moelans Laura Lisette8505706802100
Verkoeyen Ellen Maria1035105002080
Faes Marleen Josée4606709402070
Wouters Marthe60011403302070
van Olmen Djinni53050010402070
Thys Silvy Alfons6805608202060
Vansweevelt Inge Maria4209806602060
Krynen Linda Anna73032010102060
Erpels Anne Josephina8105706602040
Buijs Dorien270420130101990
Van Thillo Greet Lisette8206305301980
Bertels Winke Celest8508902201960
Grauwen Heleen7904207501960
Goris Ruby Myriam6208504801950
De Decker Iris An35057010301950
Moonen Bhakti5708505101930
Verstraelen Lotte Roger760011701930
Goris Elly Maria5203909701880
Maes Nathalie6104408201870
Wens Noortje4404709501860
Dickens Tinne600012601860
Daemen Anne-Marie Louisa43026011401830
Schuermans Hanne4607706001830
Van Lieshout Eva Maria4006307801810
Verwaest Heidi Raf104576001800
Coomans Evelien6105506301790
Tuytelaers Bieke4705208001790
Meeus Bieke Godelieve2407407601740
Heymans Nathalie2808006401720
Coertjens Sandra8502705901710
Coenraerds Dana Joanna90008101710
Meijer Dyonne5005506401690
Van Aken Caroline4208004501670
Borgers Elise3004508901640
Van Loon Kaat33010202801630
Pruijmboom Tamara Allegonda4806904601630
Geerts Anouk2904608601610
Timmermans Wendy102505901610
Mariën Marij5304606201610
Maes Free88007201600
Van Eemeren Dorien Ans4305506101590
Van Dyck Gitte98061001590
Coertjens An6103206201550
Vosters Ann Eduarda9202903401550
Segers Luna310123001540
Geudens Myrthe5108701501530
Meeus Sarah3506804901520
Verheijen Muriel Constance3505106401500
Nuyts Anthe Helene5809101490
Panis Vanessa480100001480
Van Deuren Lotte3105006701480
Huysmans Anna2507904301470
Scheyltjens Alissa Roger5509101460
Wens Noa2306106101450
Martens Daisy4005205201440
Machilsen Elle Chris27016010101440
Wens Sarah5304904001420
Jules Segers Floor Samanda75067001420
Dilen Charline Wilfrida71071001420
Aerts Nathalie8001404701410
Van Gauwbergen Lotte3004906101400
Van Breda Linda Maria4504204901360
Van Dijck Veronique Maria4903305401360
Simons Eveline Johan2403407801360
Van Bergen Nele54081001350
Meeus Linda Martha2609801001340
Eyckens Ann Liesbeth56077001330
Van der Veken Hanne62007001320
Oris Silke Shirley4707201301320
Geudens Ann Jan4403505301320
Faes Annick Maria5407801320
Van Gorp Cécile Liliane06206901310
Van Gorp Frauke53077001300
Hulselmans Ria5707101280
Van Campfort Inez2804405501270
Appels Nine4804503401270
Maertens Tessy3303406001270
Cools Mieke Theresia5204902101220
Jespers Evelien44007801220
Florus Peggy Christiane5504602001210
Verheyen Ils0121001210
Van Steenbergen Célien Lucas49071001200
Van Steenbergen Christel Maria38082001200
van Gool Susanne Antonetta5803302901200
Everaert Claudia Cecile03608201180
De Pauw Lieselotte3905402501180
Bastiaenssen Chris11810001180
Van Deuren Inge Maria79003901180
Maes Patricia Josephina5905701160
Engelen Katrien Cyrillus46006901150
Dickens Tanja62005301150
Jacobs Kristin Joanna4506901140
Koks Maartje540005901130
Maes Sabine Ernest80104001120
Smolderen Gilsi50006201120
Gys Jinthe Rudy96001501110
Blockx Nele Maria57005401110
Meersman Joke4005002101110
Meynendonckx Griet Marina52005801100
Meulemans Sonja August24085001090
Liekens Marlies80027001070
Vanwuytswinkel Daisy1804004701050
Goris Hanne Magda6603901050
Van Dyck Ilke1601906901040
Mertens Fem Germaine88016001040
Van Gompel Sonja Petronella380640001020
Jansen Sofie22079001010
Mijnendonckx Lore1015001010
Blockx Laura2902504701010
Bertels Kato Clara004106001010
Vandersmissen Charlien1005001000
Verstraelen Ann6803000980
Van Loon Ines240210510960
Heyns Lisa Michel9600960
Hardis Emely960960
Boeren Jill620320940
Van Laarhoven Femke1800740920
Aarts Ellen3805400920
Maes Jessica Paula91000910
De Witte Carlyn Maria91000910
Van Gestel Vicky91000910
Clijmans Greet Hugo320120450890
Vercaigne Kim89000890
Vanleuven Dille2106700880
Hendrickx Els Elisabeth87000870
Van Gestel Greet5103500860
Hendrickx Tinne Maria2100650860
Pijpers Ils8500850
Geuens Lisa84000840
Koninckx Ella300430110840
Meeuwissen Marjoke Siska50570210830
Vangronsveld Riet81000810
Hendrikx Steffie Gerard370440810
Helsen An Jan80000800
Bols Isaura Heidi30050440790
Maes Veronique Marie-Louise7900790
Van Rooy Kelly78000780
Pulemans Carolien78000780
Geudens Stefanie78000780
Machilsen Valerie Maria77000770
Hermans Liesbeth Juliette50420300770
Verachtert Gwen Ferdi4003600760
Steemans Isabeau16059000750
Van Loon Emily750750
Van der Moeren Erna Theresia4003400740
Van Cantfort Sandra Maria740740
Claessen Mira20049040730
Lenaerts Tinne73000730
Maandonks Sandra3004300730
Bosmans Gitte Rudy3303900720
De Laat Nancy Augusta0220500720
Anthonissen Joke72000720
Van der Haegen Kimberley71000710
Van Bourgognie Chloé71000710
Hermans An530180710
Erpels Tessa Marie-Jeanne27050380700
Rossie Kim Maria7000700
Huysmans Lynn Diana2200470690
Van Loon Ine Marc5301500680
Stofs Frouke29000390680
Verheijen Veronique67000670
Seels Pascale Jeanne6700670
Cools Shirley Maria2903700660
Donders Ellen Jos66000660
Segers Carolien Karel65000650
Driesen Hilde Maria6500650
Bruyninckx Ann Maria2304100640
Bleys An Constantia64000640
Adriaensen Stien63000630
Dickens Charlotte Roger63000630
Blockx Cindy6300630
Jacobs An Karel5000120620
Vanwetswinkel Tina62000620
Van Gorp Kerstin61000610
Geuens Charlotte Anne-Marie1604500610
van den Borne Elisabeth Adriana1005000600
Vanlimbergen Karlijn1904100600
Meulemans Kaat60000600
snoeckx sofie3502500600
Schoenmakers Marie600600
Denissen Anne Lore05900590
Noels Emilia Delphie250150190590
Willems Greet Anna59000590
Maes Sille250140200590
Blockx Janne59000590
Bruyndoncx Katrien500530580
Mertens Marieke Kristin580580
De Laat Anouk90240240570
meulemans stefanie57000570
Jacobs Lotte Ingrid57000570
Van Gestel Kristel Lucia290280570
Janssen Sanne Julia4601000560
Sterckx Ann Maria56000560
De Proost Caroline Johanna5600560
De Laat Hilde Liliane5600560
De Pauw Emma22033000550
De Puydt Katrien4101400550
Lenaerts Ann Paula05400540
Vandersmissen Amber53000530
Smets Nathalie2602700530
van gompel heidi5300530
van Eerd Floortje Maria530530
Holten Melissa52000520
Broeckx Bo Louis52000520
Jacobs Els Josephina520520
Nijs Kristine Maria51000510
Volckaerts Susanna Alberta5100510
Hens Els Emerentia510510
Stusz Charlotte1600340500
Cools Marieke50000500
Liekens Hildegard Lutgard5000500
Wynen Lara Linda49000490
Poppeliers Kelly Maria49000490
Aerts Emmeline Roger49000490
Nuyts Chantal Marcel50320120490
Dickens Lia Josepha04800480
Verhoeven Annelies Lucie48000480
Van Gool Helga Marie330150480
Lievens Ashley Filip60210200470
van Zoomeren Margaretha Adriana3501100460
Melis Griet46000460
Vanherck Emma46000460
De Laat Julie2002600460
Van Bouwel Valerie400050450
Vandersmissen Stephanie Willy45000450
Meeus Marlies45000450
Lievrouw Linsey Sonja43000430
Leyten Bo Patrick380500430
Dickens Carine Alice4300430
Meulemans Magda Norbertina4300430
Lievrouw Heidy Adriana42000420
Monden Lien Christina41000410
Schuermans Joke41000410
van Gool Cornelia Maria40000400
Bleys Mieke Jozef03900390
Lievens Katrien39000390
Verwaest Ellen Cindy39000390
Vanlommel Carlien Jean-Paul39000390
Berrens Elly Maria3900390
Minnen Karin Josephine03800380
Verhoeven Arianne Irma38000380
Van der Veken Stephanie37000370
Daemen Lyn370370
Goris Anouk Gustaaf2001600360
Van Steenbergen Inge Josepha36000360
Borgheys Annelies José3600360
Hoskens Leen Louisa360360
Bols Chari Jimmy00150200350
Monden Siele Carolina35000350
Loodts Hanne35000350
Van Beylen Alycia Eddy34000340
Struyfs Anoek Willy1801500330
van de Goor Katrien Carolina33000330
liekens Anne33000330
Sneyers Katrien Cécile00100220320
Huybrechts Inge Julia32000320
Jansen Cindy32000320
Jacobs Cato Patrick32000320
Russel Liesbeth Maria902300320
Elsen Griet320320
De Proost Greet Maria31000310
Ooye Gaiety26050310
Tuytelaars Ilse Gaston300000300
Borghs Jessica Elsa3000300
van den berk madelon3000300
Slegers Liesse0029000290
Veraghtert Elien28000280
Sterckx Rianne Alida0000270270
van Beurden Rienel Josephina27000270
Van Lieshout Adriana26000260
Blockx Bieke26000260
Luijten Jana26000260
De Laat Ann Francisca25000250
Hendrickx Femke250000250
Hendrickx Nieke25000250
Mertens Sabrina2500250
Jansen Henrica Petronella250250
Van Gool Elise24000240
Bertels Joyce Maria24000240
Suykens Jo Marten2400240
Van Bouwel Stephanie23000230
Sanders Esmee Josephina230230
Mertens Dana Jeannine22000220
Janssen Eline Louisa22000220
Geenen Dorothee Alfonsine21000210
Bols Dorien Desiré21000210
Smets Isabel Sine21000210
Dutrieux Sarah Christianne2100210
Van Cantfort Ann Lisette210210
Segers Ines150500200
Feyen Joke Jacqueline20000200
Jansen Steffie20000200
Walbers Stefanie20000200
Boeckx Martine An20000200
Stuer Yasmin André50150200
Brijs Joke Clara200200
Tuytelaars Sylvie Corneel19000190
Koninckx Petra Maria7010100180
Rommens Dana Maria18000180
Panis Greet Raymond18000180
Blockx Lisa18000180
Pemen Femke1800180
Van der Kerken Els17000170
Spoormans Hanne Els17000170
Verdonck Sarah Ann16000160
Vandekerkhof Sarah Maria15000150
Hermans Adriana1500150
Leyten Johanna Nathalia1500150
Volckaerts Simonne Laurentia01400140
Erpels Laura14000140
theeuwen patricia14000140
Luyckx Zoé Luc14000140
Debondt Elien13000130
Segers Silke12000120
Berrens Caroline12000120
Jacobs Kelly Henricus110110
Janssens Melissa10000100
Spoormans Dien50500100
Haagen Ingrid Elisabeth9090
Slegers Janne Maria800080
Wilrycx Bieke800080
Gevers Emmely Jozef060060
Raeymaekers Linda Irma600060
Jespers Lieve600060
De Proost Katrien Eduard050050
Lens Sharon500050
Walschots Wendy Lea500050
Jacobs Nathalie500050
Tuytelaers Joke500050
Schillebeeckx Els Ann500050
Debie Laurien500050
Van Ballaer Jolien Josephus500050
Gijsels Emilie500050
Dockx Jolien500050
Turelinckx Greet Ida500050
Cliteur Yonita0050050
Stessens Emily Sabine50050
Van Nijlen Els500050
Van Cleuvenberg Sharon5050
Nuyts Birgitta Maria5050
Carpentier Michèle200020
Van Dyck Tessa000000
Maes Elise000000
Corremans Marie-Thérèse000000
Wouters Britt000000
Jansen Sanne Marie-Louise000000
Van Steenbergen Karin Carolina0000000
Aerts Ilse Maria000000
Eyssen Wendy Jan000000
Geudens Christine Fernanda000000
Volckaerts Peggy Victorina000000
paeshuyse Veronique000000
goris veronique000000
prinsen patricia000000
Volckaerts Petra Elisa000000
Stessens Lore Mattheus000000
van Dorst Nikita Francisca000000
Nijs Laury Jo000000
Meeus Elke Peter000000
jacobs Kelly00000
maas Maria00000
Bruyninckx Nadine Maria0000
Nuyens Anouk Nancy0000
Van Gorp Karen Maria0000
Magdeczko-Capote Karolina Magda0000
Daems Inne0000

Uitbetalen

Tentje Pelgrimsplein
  • Elke dag van 14u tot 15u
  • Elke dag van 20u tot 22u
Grote tent
  • Dinsdag van 20u tot 22u
Image
De volksspelen van vrijkermis zijn een organisatie van

Volksspelen vrijkermis vzw
Voorheide 11E
2370 Arendonk

info@vrijkermis.be