Mannen

Gewonnen ?
Kijk snel …

Nr.DeelnemerZ puntenZ bonnenM puntenM bonnenD puntenD bonenEind puntenEind bonnen
7Gys Claude Karel01200120
10van der Loop Paul Adrianus6201231011803030
11Vanlimbergen Jordy Geert116101170128103610
12Maes Maarten13210144151692044512
13Boogaerts Ilan61058010702260
14Koninckx Daan90012510132103470
15Michiels Tom Henricus820137108403030
17Jacobs Jan Joanna750117001920
18Erpels Peter Johanna14615152151381043610
20Verdonck Thomas Liesbeth1075111002180
21Slegers Kris Gustaaf10851010137103460
22Meynendonckx Ben Jozef14215165201421044915
23Wynen Michiel16925880131103880
31Claessen Gert-Jan92500920
37Slegers Daan6309905002120
38Gijs Mario Frans1105147159403510
39Schuermans Danny Elisabeth13915149151762546435
40Daems Eric Victor130101381012253900
41Bertels Mario Marcel1005990155153540
42Moonen Nico14215102011503590
43Roelofs Steven76012610124103260
44Van Steenbergen Ben3909704901850
45Coertjens Davy23000230
51De Vocht Kris Louis106511506702880
52De Vocht Siem7305808502160
53De Vocht Seppe1411584010803330
54De Vocht Geert Jules850133108102990
55Dielis Cedric71084012252770
56Bols Jordy Roger13010137109403610
57Camacho Jordi48010004601940
58Jansen Jeroen56000560
59Smeyers Jeroen Eug�ne1201012610147103930
61Timmermans Koen9756107102290
62Nys Jef13110169201331043310
64Smits Sven Erna12110124108103260
65van der Loop Jeroen Henricus81010809602850
66Verstraelen Jan Jozef76013210145103530
68Thys Freddy Maria87047011002440
69Bruyndoncx Glen Maria880980146103320
70De Smet Wim120109108402950
72De Proost Hans RenŽ98507001680
74Mortier Filip Wim1607900950
75Paeshuyse Jef Roger31000310
76Erpels Franciscus Jozef9005605902050
78Van Deuren Yannick Luc67050001170
81groenen kevin53057001100
82Slegers Yves Antoon5308409802350
84Moonen Tom99514515140103840
85van Herk Patrick Bernardus6501331010903070
86Vandoninck Tom Maria3709508402160
87Boogers Thomas Jozef112514210152154060
88van Meerten Victor Adriaan1311010909003300
89Martens Tommy83011608602850
92Maeri‘n Tobias Greet11410001140
94Bruyninckx Kris Hendrik1075140106603130
95Vansweevelt Tim9251130133103380
96Cuypers Wouter113511709503250
97Porto-Carrero Pieter Jozef1015144159203370
98Stevens Rik8007705902160
99Stevens Ben490490129102270
101Goris Paul Maria4405703201330
102Boesmans Guido Richard8504805001830
103Blockx Marc Joannes122101291010403550
104Aerts Kim3401807101230
105Rombouts Benny11251170129103580
106Stevens Jozef Maria8901180130103370
108Maes Dani‘l Jozef114101231002370
109Blockx Rob11610001160
112Vosters Rob Jan12810154201451042710
120Tuteleers Vincent JosŽ710107001780
122De Meersman Hakkan Eddy116101251011503560
123Van Beers Benjey Eric16720113010303830
124Allaerts Vincent81010605102380
125Moonen Jordi740690158153010
126Van Gompel Ben0880137102250
127De Meersman Ake Alfons74000740
129Boesmans Dennis7301682002410
135Goris Robbe120101341011303670
143Verachtert Scott Fran�ois86012610125103370
145Maes Jan Pierre9001120176253780
146Vosters Pierre Louis10451200145103690
148Geenen Joos460920137102750
149van Gompel Menno Adrianus6709904302090
150Blockx Diede820124106302690
151Liekens Dries88011205202520
152Elsen Wietse1503000450
153Jansen Davy Gustaaf113516520126104040
154blockx jan128101130157153980
155Seels Steve1085168201672044312
156Jacobs Manuel Jan1291013810140104070
157Van Steenbergen Stefan530111011802820
158Goris Jozef August9457304402110
160Elsen Koen Frans12110152157603490
161De Pauw Joost106514010160204060
163Coomans Wesley Carolina88000880
165Walbers Jonas108596002040
166Coomans Jens Jeanne730141107002840
167Van Wuytswinkel Pieter10951311010103410
168Leyten Sander12010148157103390
169Fockaert Ron133109506802960
170Seels Lander Gerarda9757809802730
171Van Deuren Niels118101271002450
172Wynen Sander Eric1075980129103340
173van Roij Petrus Christianus65041001060
174Wynen Maarten Benny129109605502800
176Verheyden Koen000000
177van Hoof Tom Lambert14115104010503500
182Chitschenko Arne5302805801390
183Jacobs Jozef Alfons146151271011953920
184van Hoof Paul Alfons1281013810143104090
185Melis Joannes Yvonne1141012610127103670
186Bruyndoncx Henri Joannes10451150142103610
187Horsting Johan Hildebertus15920139101341043210
188Erpels Henricus Joannes2508003701420
189Faes Marc Gerard8609404002200
190Heymans Jean-Paul Gerard740114011403020
191Janssen Danny Franciscus60011509802730
197Meeus Jordi09900990
198van Erp Lode12610131104002970
199Wils Lars65010109502610
200Lenaerts Mike Josepha9958604502300
201Van Reusel Thorsten7708703201960
202Ascione Maximiliaan Casper7406706802090
203Leyten Wim78085010002630
204Luyten Simon RenŽ58013410143103350
205Meynendonckx Maxim4609406002000
206Buijs Jasper9951251012153450
209Timmermans Nick74068011302550
213Seels Jan Roger11151050132103480
215Meeuws Ludo Wilhelmus5608007702130
216Sneyers Wout2407203901350
217Peeters Niels74031001050
218van Gisbergen Raul Franciscus78011104002290
219Staes Brent100570001700
220van den Borne Dirk Adrianus115101261010403450
221Blockx Wouter600111011302840
222Verbeek Ward7108308802420
223Appels Senne8308807602470
224Geenen Senne Gustaaf52000520
225Van Nyen Robin210126109602430
226Dickens Dajo-Saul1306602101000
227Lauwers Kars Jan4109108102130
228Buysse Rico5404509901980
231Willemsens Ruben1231011408503220
232Gevers Jasper5401010001550
233Dilen Philippe Theodoor1191013010144103930
234Seels Jochem Jean146151341012354030
235Jacobs Kristof71015315165203890
236Gerits Jan75077011502670
237Dillen Marc Alfons1401512001692042910
240Jacobs Bjšrn Julia110514615136103920
242Six Ben Willy500050
243Coemans Peter Pierre12010001200
244Coemans Jan RenŽ85000850
247Verheijen Johnny Fran�ois72010807802580
248Moonen Jan9751461510903520
249Moelans Silvio Karel97517125132104000
250Kreydt Guy7506907702210
252Van Lieshout Roel Marjan10654406002100
253Goris Senne1431511208103360
254Witvrouwen Niels104514415165204130
255Snels Lander8506007502200
256Meeuws Luther Michael118108006402620
257Van Gorp Emiel Celesta137108609003130
259Jacobs Gert Jan111583001940
262Vervecken Tom6708507702290
263Melis Davy Gustaaf9351311002240
266Geerts Luc Jozef1271072001990
267Geerts Robbe21000210
268Kinnaer Gert935121002140
278Janssen Christoph11351080138103590
282De Jongh Ward Nik46094001400
285Van Dun Stijn9856906602330
286van dyck maarten10651200129103550
287Gevers Jimmy68000680
289Blockx Lucas Alois1045102011803240
290Sanders Gerard Anna11151391011503650
291Roeymans Danny Corneel141151531511704110
292Struyfs AndrŽ Jozef11610133108703360
293Van Cantfort Fran�ois Josephina9851210127103460
294Van Bergen Benedictus Germaine12010112010103330
295Van Bergen David Victor14015121011103720
296dierckx diederich1005145155503000
297Struyfs Ben Karel10451210130103550
299Floren Benny Cornelis1015001010
302Verstraelen Bart126108107702840
303Stevens Gert-Jan Elly57063001200
304Mertens Niels Marc1281095012053430
307Meulemans Michel Frans85010406802570
308Blockx Peter Frans1085970134103390
309Borgmans Dirk Augustinus9009907602650
311Vosters Joeri Stephanie94511407302810
312Leyten Peter Hendrik12110160209703780
322Meeusen Joeri18000180
323Stessens Erik Willem1261014515002710
324Meulemans Michel67000670
325Schuermans Bart August123101291002520
327De Pauw Dirk1005102011003120
331Van Bergen Filip8701070139103330
332Erpels Kris Eduard9158407002450
334Hermans Davy Karel77000770
335Vervecken Wouter1135001130
337Wens Bob Jozef1025122002240
338Van Deuren Jef830117002000
339Van Herck Glenn69000690
341De Pauw Willibrord106515015139103950
342Van Loon Bert Louisa86012610136103480
343Meynendonckx Gunter Fran�ois11151301011403550
344Janssen Paul Ronny15820109011503820
345Van Gool Koenraad Jozef10258108902720
346Claessen Geert Francis12110169209203820
347Deboel Patrick Franciscus100515420171204250
348Vissers Dirk Willy11358208702820
357Lissens Thomas Dirk133101461510103800
359Gevers Kristof Marie80070001500
360Oris Jan Karel41075011802340
362Struyfs Willy Victor11910143101682043010
363Segers Lucien Jozef59099011202700
364Heymans Hubert Alois10351180124103450
365Heymans AndrŽ Augustinus8901441510303360
366Van Houdt Marc Simon0106011402200
367Van Gool Herman Alfons1045149159303460
368Verstraelen Laurens Maria131107307702810
369Gys Jochen Frans10157007702480
370Van Gool Mathias134108206702830
371Vervecken Jan15920820130103710
372Versteynen Bart130101241002540
373Maes Simon Willem112550001620
375Mertens Leo Lucien9651481511103550
376Vaes Ben Mariette1135001130
377Maes Wim Augusta1431512910147104190
378Poppeliers Bart Julia1441510208603320
379Adriaenssen Jan1005001000
380Verdonck Bob730870150153100
381Bruyndoncx Sven RenŽ1171013110130103780
382Lasters Francis925110002020
383Coertjens Joren1291012205403050
385Verheyen Jan Carolus965127109303160
387Smeyers Edward10451231011203390
388Meulemans Joeri Karel109510009303020
389Segers Jan Ir�ne67083001500
390van Gompel Robin Josefina690890124102820
391Goris Yves Marie-JosŽe14115940136103710
392Blockx Joren1451585011703470
393Seels Jef15920800158153970
396Segers Rene Jean1141094012153290
397Van Deuren Jasper Frans118109209703070
399de pauw luc92500920
402De Vocht Marijn12710001270
403Bosmans Thomas Willy27000270
405Blockx Maarten Marcel1241011506503040
406Janssen Sten6508105502010
407Broeckx Seppe870119011103170
408Meeuws Lander Jozef9558104202180
409Smets Jasper Christiaan1035152156003150
410De Proost Tom Ferdinand71010005202230
419Timmermans Danny3308309602120
420Lavrysen Jeroen114101471511203730
421Broeckx Jenthe Pierre1201014210124103860
422Berrens Dieter144151271002710
423Hooyberghs Jan Josephine100512910126103550
424Maes Joost Jan9001411010703380
425Geudens Dave Christiane1703012510127104220
428Verboven Hans Jenny1251051010202780
429Ruts Glenn97574011802890
430Van Nooten Christof11351150141103690
432Van Nyen Dirk Jozef5308809502360
433Latorre Gino9551050139103390
434Vogels Sven1151015015139104040
435De Laat Tom Willy10551030130103380
436Rasujew Kristof119101050133103570
437Latorre Carlo11610001160
438Iemants Wim Gerard05608801440
439Heymans Maarten Bert3609607502070
440Heymans Pieter Henri640103010302700
441Vervecken Kristof159201341002930
443Buijs Marijn11910001190
444Vaes Wim Adriaan760103010602850
446Steemans Eddy Louis54084011202500
448Van Gorp Patrick Alfons117101010126103440
449Broeckx Ivo Pierre780103011102920
450Broeckx Eddy Hendrik7101702011303540
452De Proost Marc Frans109593012353250
453Engelen Gunter Leo9456007702310
454Meulemans Herman Jan9451281002220
462Van Herck Bart Karel7007701701640
463Hermans Tim Jan1035001030
465Henderieckx Koen8302703401440
466Coolen Bart066010670
467Meeus Tom72000720
469Segers Joeri Jozef1105001100
470Stessens Steven Isidoor8107805802170
473Verwaest Joeri07405801320
474Huysmans Nick Ludo2509402101400
475Ascione Emiel Lucas91500910
477Claessen Benny Alfons1065105010303140
478Dom Alek9457508002490
479Sanders Bram590117001760
480Scheppermans Quinten5507106501910
481Bouwen Stijn Patrick46000460
482Duyts Thomas67099001660
483Lefelon Michiel915121010603180
484Ruts Wout580990126102830
485Vissers Lucas6207709402330
489Bosmans Nick Maurice975133105102810
490Van Hees Bastiaan Aloys78090012252900
491van Vorst Jonas Heinrich8709109702750
493Martens Jeroen Carolus95512810135103580
494Blockx Jonathan124101200135103790
495Marien Joey August149150134102830
496Van Hees Jef Roger71000710
497Valgaeren Werther28000280
498Donati Marco23000230
499Caelen Ben Hilde61000610
500De Vocht Wannes4407706101820
501Deckx Dieter Rudy290101011102410
502Geudens Dieter Willy660102011802860
503Geudens Ruben Geert470550136102380
504Vanlimbergen Levi63010907902510
505Hermans Tuur35010804101840
506De Vocht Jonas650113010702850
507Verkoeyen Rudy Pierre9651281011603400
508Kevelaers Johan Maria6501000001650
509Broeckx Peter August15320163201291044512
510Broeckx Pascal Angela07702301000
511Bogaerts Steven Augustinus91510607902760
512Van Houdt Koen Herman13510133107003380
513Appels Hans Hugo77084011102720
525Heymans Koen2809807802040
526Verheijen Dennis70005101210
527Eyckens Bart Julien130109406002840
531Lens Floris Jan915122012053330
532Maes Davy Paulina5406708302040
533Moonen Joeri96500960
534Vandersmissen Yenthe1251013210128103850
535Meulemans Daan93514110152153860
536Lievens Jorge AndrŽ6407207902150
537Van Dael Axel9156406302180
539Van Houdt Toon47014515132103240
540Cruysberghs Joris Leon57084001410
541Lens Lander Jac13810001380
542Eyssen Nik79043001220
543Fleerackers Stefan Augustinus1095128109703340
544Van Herck August Maria6707908202280
545Oris Jean Marie106512410002300
546Renne Neel Fons770103010202820
547van Raak Stefan Henricus3603900750
548Caers Seppe26000260
549Renne Daan Christiaan8206008802300
551Stevens Pieter Arnold9451160129103390
554Laurijssen Bart Karel101574010902840
556Vandersmissen Niels Nelly102514310153153980
558Vandersmissen Glenn1201013310138103910
559Van Breda Michael550161208002960
563Konings Tim Henricus77057001340
565Vansweevelt Jef Jeannine75000750
568van Rooy Marvin3900137101760
571Vosters Johan Julienne46000460
573Claes Steven68000680
575De Proost Maarten Jozef22000220
576Dickens Jan114101361012253720
577Dickens Wim000000
578Van Herck Bob1105001100
579Gaukema Geert90000900
580Berkvens Danny Alfons260790137102420
582Smets Geert Petrus68010005302210
583Lauryssen Frank Antonia250151159702730
584Steemans Bob154201010132103870
585Timmermans Patrick1441596002400
586Maris Jan11251251002370
587Aerts Nick1055122002270
588Steemans Bart85071011102670
589Ooms Jef900010801980
590Slegers Bart11910117002360
592Smets Theodoor Theofiel5208309902340
594Vervecken Nik1201099012353420
595Lauwers Steven Juliette1161012710145103880
603Schoeters Brent Hilda25000250
604Geerts Jonathan45000450
606Laurijssen Leo Ludovica72011604402320
607Timmermans Gerrit Petrus7506509502350
608Maes Pieter1065001060
609Ruts Arthur77007201490
610Machielsen Maarten Johannes1005001000
611Seels Stijn Victor92500920
612Heymans Paul Isabella54057011952300
613Keersmaekers Filip Karel143151160146104050
614Blockx Florian15420169208804110
615Segers Toon4808104501740
616Geyer Mathias GŽrard1701120134102630
617Lens Johnny Jacques10011302501480
618Krieckemans Kristof008508101660
619Crols Luc000000
620Blockx Wouter Louis1085130106503030
621Goris Bram Karel1025001020
622Lenaerts Wout Geert14015110011953690
623Lenaerts Arnout Willy780106011302970
625Van Laarhoven Glenn1135110002230
626Verbeek Peter Ludovicus50081001310
628Oris Peter Robert68000680
630Martens Anton Henri1085001080
632Martens Thomas Jan44000440
634Lasters Hans Maria1005001000
636Berkvens Stijn7901261011003150
637Engelen Jan Maria7007506102060
638Pynaert Thierry Johan12410171258803830
639Maes Nick Frans14915148158103780
640Maes Koen Maria7607408702370
641Berkvens Steven15920139101622046030
642Machilsen Glenn Leon8609909502800
643Meeus Dennis1045001040
644Hendrickx Stijn Els900105001950
646Geudens Stefan Margaretha63000630
647Swaans Steven Sandra3002200520
648Loots Wim Peter39000390
649Maes Peter Petrus1209808801980
650Horsting Jasper69000690
651Lauryssen Raf Emiel3300310640
654Geerts Mario82000820
655Witvrouwen Jens97500970
657Jacobs Niek Ilse67045010002120
659Bosmans Niels Alice11810001180
661Cools Benjamin70000700
666Van Beers Pieter8608108102480
667Van Hees Kris Hendrik96513510141103720
668Vansweevelt Nic Maria1331010708803280
670Timmermans Bart Elisa123108809203030
671Van Beers Ben57000570
672Boenders Marnix17000170
673maes stephane46000460
674Erpels Pieter Nick84000840
676Van Steenbergen Rob78000780
677Maes Seppe1105001100
681Donders Nick71094001650
682Vangool Jasper30000300
683Cools Koen1095001090
684Geenen Thomas47000470
685Hendrickx Pieter Theresia1055001050
686Van Bourgognie Thomas161201441503050
687Seels Gert Jozef6603205001480
688Coolen Mathias Anna350390240980
691Mollen Pieter7807807602320
692Fonteyn Axel8006709202390
694Latorre Nico110510007402840
695Bertels Stijn500050
696Caers Mathias Agnes000000
699Segers Bert82000820
701Van Deuren Koen Willy33000330
703Grigorieff Rudy Theresia42000420
704Bertels Bart Mario66000660
706Segers Stefan Louis66000660
707Segers Wout4804301901100
708Keuten Micha‘l Johanna0000220220
709Janssen Ryan000000
710Cools Bram Jozef56000560
712Lefebvre Dennis Etienne73064001370
714De Proost Hans Raymond77000770
715Van Gool Davy Julia94500940
716snoeckx tom81000810
717Hendrickx Marnix94500940
719Huijbregts Johan Johannes7708604702100
721Smulders Johannes Adrianus500050
722Wientjes Erik Bernardus000000
723Daenens Stijn Guy55000550
724Huijbregts Twan Adrianus93511109102950
725Berkvens Luc Aloysius1200580700
726Wynen Walter Mathilda60000600
727Aerts Raf Henri90003701270
728Janssen Thomas11510001150
729Segers Hans1808505501580
730Van Gestel Bram81013710125103430
731Paeshuyse Kim Patrick28094001220
732De Proost Glenn84027001110
733Hayen Benny Marcel32000320
734Huijbregts Coen Hendrikus11410131104402890
735Seels Nick10951271012353590
736Van Ammel Nick Jan1105001100
737Broos Glenn1075116010603290
738Deckx Stijn53084011202490
740Tops Kevin Marcel57013610149153420
742Lens Fabio Ang�le61000610
743Backx Steven Frans69000690
744Heymans Tom3403209901650
746Feyen Joris1135001130
748Van Wuytswinkel Steven Karel89000890
750Aerts Patrick Alfons900650145103000
751stessens jan91500910
752Dickens Olivier Fran�ois81000810
753Boogers Anton Michiel16320149151461045825
754Smeyers Jelle151201150140104060
755Smeyers Jordy0011101110
756Camacho Diederik1095108002170
757Withaegels Skye Chris92500920
758Hendrickx Jan Danny3503807001430
759Withaegels Kaya Cris37000370
760Engelen Thomas Isidoor39000390
761van Roij Antonius Johannes14715150151591545615
762Adriaensen Joris8701371011703410
763Seels Hans Dennis5109007602170
764Deckx Nick Karel69000690
765Goris Hans90043001330
766Vervecken Pieter90000900
767Segers Michiel Mireille121101712502920
768Meeus Peter Frans111511609603230
769Leyten Hans14915001490
773Helsen Ben An1005830125103080
774Van Cleuvenbergen Jan Agnes740110001840
775Vervecken Wim1135001130
776Van Herck Lars2501050401340
777Ruts Johnny Jan47000470
778Van Bylen Luc66000660
779Van Herck Tom100010
780Coenraerds Benny Maria90000900
781Faes Cisse79000790
782Biddeloo Kevin350106010002410
783Van Wuytswinkel Senne37000370
784Van Cantfort Lance86000860
785Gijs Youri81000810
786Van Steenbergen Zjef44000440
787Van Gool Robbe Dani‘l22000220
789Moelans Mario Alo•s69000690
790Huijbregts Roy Johannes90000900
791Van Herck Roel500050
793Van Gool Tom Paula850120002050
794Rutten Bernard Christian93500930
795Van Steenbergen Nick45000450
796Geudens Joris70000700
797Boogaerts Dylan48000480
798boom erik11000110
806Anthonissen Neel8102808201910
807Lenaerts Jens Adriaan1281053001810
809De Vocht Matthias107510206202710
814Goris Nick Carine1271010506202940
816Vercaigne Kristof71000710
817Maes Benny Jozef10851231011303440
821Westdorp Christof Sabine49000490
822Borghs Tom Alfons1105114012153450
824Hulselmans Evert Gustaaf7707406902200
825Grauwen Thomas50005701070
826Herrygers Jan17000170
827Herrygers Jef30000300
829Herrygers Joris59000590
830Van Steenbergen Sander8007904402030
831Van Rompay Koenraad Peter40000400
832Volckaerts Dirk Hugo650104001690
833Wouters Gert44000440
834Lauwers Toon21000210
835Van Mechelen Siem12210001220
844Cuypers Bjorn000000
845Spoormans Tim2007400940
846Janssens Dennis Herman2402600500
847Cuypers Tim Leo124101421002660
848Vanheukelom Thierry Henri58011404502170
851Sannen Jeroen Paul58000580
852Gijs Stef96582001780
853Van Steenbergen Stijn Paul900510001410
854Iemants Nick Maria91500910
855Versteynen Gert-Jan41074001150
856Cools Wannes6001261001860
857Leyten Steven87007501620
861Heyns Gerben47000470
862Mari‘n Toon57000570
863Borgmans Jeff Nicole12810810130103390
864Steemans Ward9252904701680
865Aerts Kristof Jan4802403501070
867Eyckens Frank Mario360140320820
868Verheyen Tom Walterus400040
870Van Cantfort Glenn Rika58000580
871Raaymakers Dennis70000700
873van Loon Rudy25000250
875Blockx Yenthe Carolus52000520
876Aerts Michiel Bernard77000770
877Hermans Ben5100310820
879Hermans Jef78000780
880Dillen Kristof10057609702730
881Luyten Yves116108608302850
882Mertens Jens8105202001530
883Broeckx Wannes1005001000
884Blockx Seppe23000230
886Frenak Dries38000380
887Jacobs Chiel Marleen75000750
888Buysse Robin10556508702570
890Maerien Boris Steffen12110001210
891Simons Jorn Petrus85000850
892Volckaerts Robin Alfons8801451512053530
893Raeymaekers Stef Henri760113001890
894Lavrysen Seppe800149158603150
895Matheeussen Tim Monique13410001340
896Fockaert Gert8909206802490
897Dillen Laurens60012207402560
899Gevers Jeroen Dirk99516820142104090
904Van Oerle Bart1035001030
914Van Meensel Joris Louisa85000850
915Biddeloo Robin360137103802110
916Hendrickx Frederik560120001760
917Timmermans Jens123106606202510
918Faes Ward58015420151153630
919Van Gorp Brent Eddy70000700
920Maes Cas380112001500
921Seels Noah2703300600
922Dielis Vincent32000320
923Frederickx Niels62051001130
924Vosters Mats1331088012153420
925Blockx Rob Louis12710001270
926Meulemans Ivo Maria77000770
927Leys Sim82000820
930Geenen Jeroen52000520
939Goolenaerts Geert Carolina13410001340
940Bols Andrew Ida1115001110
941Van Hees Roger Henri35000350
943Maes Dirk510121011952910
945Soffers Luc600060
946Lens Robby Frans901371011302590
947Damen Erwin500050
948Van Mol Louis Jeannine1065001060
949Kemps Brecht Maria7301411002140
950Brouwers Rob73000730
951Bax Koen91500910
952Slegers Tom1371013410135104060
956Van Bergen Quinten Hans66000660
957van Limpt Pierre Wilhelmus4005400940
958Vanspringel Ben99500990
959Borghs Ruben925113002050
960Seels Jeroen Jozef65000650
961Maes Jan Johannes12910001290
963Van Deuren Kevin1241072001960
965Laurijssen Benny Jozef5808904701940
966Daemen Tom Jan500050
967Van Peer Kris Ronny63000630
968Walkers Rob Henri68000680
970Sneyers Michel Frans08300830
972Sneyers Nick01261010602320
974Meynendonckx Lieven085010101860
976Ibens Wouter01231001230
979Claessen Wout014110129102700
980Mermans Bjšrn Jan06903801070
982Verwaest Wim Remy01100001100
984Siccard Christophe Ingrid0100001000
986Smets Mark Henri09700970
989Seels Tim052050570
990Maes Mathias089012252110
991Van Beek Ignace Martha0136108802240
992Engelen Ziggy05100510
996Janssen Jonas074070810
997Van Gorp Kobe Frank03000300
998Bruyninckx Benjamin Joannes09700970
1001Mijnendonckx Danny Alfons08000800
1004Dillen Kris Franciscus09700970
1007Geenen Tom02800280
1012Van Laarhoven Vincent06008101410
1015Broeckx Marc Victor02800280
1020Goris Carl Joannes01733001730
1022van de Ven Adrianus Franciscus01200120
1023Schilders Ronald Antonius01800180
1024Wildeboer Schut Marinus Leonardus01000100
1025Lauwers Henricus Petrus02100210
1030Wens Thomas07400740
1031Dielis Kevin Ivo0106001060
1032Liebrand Jimmy Magdalena09300930
1035Konstapel Jorre Marinus06900690
1036Crols Zias RenŽ0660260920
1037Aerts Jesper Marcel07703001070
1043Vanlimbergen Carl Anna0109001090
1044Gys Luc Jozef06900690
1046van Raak Maurice Johannes09200920
1047van Limpt Niels Martinus07300730
1049Janssen Jurgen Franciscus0121011202330
1050Broos Rudy Emile016120173203340
1051de Kock Thijs04200420
1052Stymans Gert Jozef0118001180
1054Baeyens Bart06500650
1056Mertens Steven Alfons03200320
1057Snoeys Nick04706401110
1058Van Gorp Dieter0320550870
1059Van Gestel Zias05500550
1060van bergen pablo09300930
1061Brouns Arjen Jan02100210
1062Berrens Sam05400540
1063Hermans Niels Anna05200520
1074Huybrechts Ben Florent08700870
1076Mari‘n Michiel04400440
1077Gys Jasper Fik06700670
1079Heymans Nick Hugo05300530
1080Jacobs Bart Eddy06707401410
1082Janssens Jef Gusta090090
1083Meeus Dieter050050
1084van den Borne Luigi Franciscus03900390
1085Van Steenbergen Henri Jozef04300430
1086lauwers rudy060060
1088Byns Brent050050
1089renard tom02000200
1091Willemsen Nick000000
1092Van de Pol Jack Johannes00430430
1096Smets Stijn Geert00910910
1097Van Hoof Niels Gustaaf0011951190
1100De Meersman Robert Leon00610610
1104Vervecken Kris Frans0012351230
1105Lens Matthias00139101390
1109Van Laarhoven Stijn Kris0010401040
1110Groen Kevin00570570
1111Smets Jari Christiane00600600
1112Spoormans Toon Danny00550550
1122Maes Bart0000
1123Hulselmans Niels00390390
1124Hulselmans Koen00600600
1126Wuyts Dirk Peter00250250
1127Van Beek Geert Josephina0012251220
1128Gevers Ive00154151540
1129Meulemans Peter Rik00790790
1130Moeskops Jan Mario0010101010
1131Van Hees Jarne00740740
1132Huygh Kevin00610610
1133De Deken Michiel Paul00530530
1138Wouters Kobe00280280
1139Verbraeken Jannick00220220
1140Van Loon Thomas00560560
1142Faes Mats00320320
1143Segers Niel000000
1144Janssen Stijn Sophie005050
1145Goris Xander00330330
1146Vanherck Siebe Jos00100100
1147Maes Jarne Pierre00230230

Uitbetalen

Tentje Pelgrimsplein
  • Elke dag van 12u tot 12.45u
  • Elke dag van 20u tot 22u
Grote tent
  • Dinsdag van 20u tot 22u
Image
De volksspelen van vrijkermis zijn een organisatie van

Volksspelen vrijkermis vzw
Voorheide 11E
2370 Arendonk

info@vrijkermis.be