De volksspelen zijn enkel mogelijk dankzij de steun van onze sponsors :
Stacks Image 2700
Uren

  • Inschrijven
    Zondag

    11.30u - 13.30u : Parochiecentrum

    Dinsdag

    11.30u - 13.30u : Tramhalt

    Maandag

    11.30u - 13.30u : Grote tent


    Het inschrijvingsgeld bedraagt 6 euro per persoon per dag.

    Eens je bent ingeschreven houd je je nummer voor de rest van de kermis. Je moet dus maandag of dinsdag GEEN nieuw briefje invullen als je komt inschrijven. Je aanmelden is voldoende.

  • Gooien
    Zondag

    12.30u - 17.30u

    Dinsdag

    13.00u - 17.30u

    Maandag

    13.00u - 17.30u

  • Uitbetalen
    Zondag

    20.00u - 22.00u : Frituur

    Dinsdag

    12.00u - 12.45u : Frituur

    20.00u - 22.00u : Grote tent

    Maandag

    12.00u - 12.45u : Frituur

    20.00u - 22.00u : Frituur


    Het is mogelijk om de bonnen voor andere mensen af te halen. Je krijgt de bonnen enkel mee wanneer je ook de sticker met het inschrijvingsnummer van de persoon of personen waarvoor je de bonnetjes komt afhalen, kan voorleggen. Om misbruik tegen te gaat wordt van deze regel onder geen enkel beding afgeweken. Bovendien noteren we de nummer en naam van de persoon die de bonnetjes komt afhalen.

100 jaar vrijkermis

Dit jaar bestaan de volksspelen van Vrijkermis 100 jaar. Een mooi overzicht van hoe het er vroeger aan toe ging, vinden we in een stukje van Jos Helsen dat in 1989 verscheen in een uitgave van de Arendonkse Heemkring Als Ice Can (“Vroeger”, Een bloemlezing verhalen over Arendonk van toen.) We willen jullie dit stukje niet onthouden :
De mensen van de markt en de zielen die er de laatste jaren van op een ander zijn bij gekomen, mogen dit stukje overslaan ; of het moesten sympathisanten zijn van geheel de Vrij, zoals ze daar ligt tussen de Wampenbergse kapel en de grens.
De Vrij dat is de grootste wijk van Arendonk zeggen sommigen. Maar vooraanstaande figuren hebben ooit gezegd dat de Vrij eerder bestond dan de markt. ’t Zal daarom ook zijn dat Vrijkermis ook zo in trek is tot zelfs in veel dorpen in de omgeving. Allez dat stond toch in de krant.
Eén ding is zeker : nergens wordt er zoveel plezier gemaakt als op Vrijkermis, en nergens wordt er ook zoveel bier gedronken als daar. Dat de brouwers maar spreken.
Nu staan er op de Vrij maar een paar herbergen, maar vroeger, voor den oorlog kon je bijna van de ene café naar het andere, je weet wel als de overdruk te groot wordt.
En toen had Vrijkermis zijn aantrek al door de volksspelen. Meer dan eens werd er een ballon opgelaten, die van 1962 van het 750-jarig bestaan van onze stad nog niet meegerekend.
Het is al mooi dat ze op de Vrij met de kermis nog wat leven in de brouwerrij kunnen houden. Als je weet dat er elke kermisdag zo een driehonderd jonge mensen hebben gevogelpikt, of gepikvogeld, of vogelgepikt, dan kan je denken dat er heel wat plezier gemaakt is ook.
En de oudere mensen hebben plezier in het toekijken. Er wordt wel eens een pint gepakt, soms een teveel, maar er wordt geen deugnieterij uitgehaald. En dat kan je van alle kermissen niet zeggen.
Nu is Vrijkermis voor dit jaar weer voorbij, iedereen is weer terug aan het werk, voor zoveel er dat nog is. En als Vrijkermis voorbij is, dan begint de school weer vlug, dan komt het slechte weer en… het is zo winter.
Maar toch komen die van de Vrij ook naar de grote kermis op de markt, dat pakken ze toch ook nog mee.
Tot dan !
Die ballons gingen omhoog met warme lucht. Daar moest onder gestookt worden. Dat was nog in het begin van onze luchtvaart. Maar de Vrij was erbij.
Er werd ook koers gehouden, koers in het wijven-kruien : de vrouw moest op de kruiwagen - zo van die antieke - en de vent moest kruien. Dat ging om ter vlugst. ’t Ging wel eens om de prijzen, maar meestal om de lol, en je kan denken dat er heel wat kruiwagens omgekapt werden. En gekrijst dat er dan werd.
Zaklopen stond toen ook op het programma, door het karspoor naast de steenweg. Nu zou dat niet meer gaan ; met al die beton zouden de zakken te vlug stuk zijn.
En aardappeltijden met een klomp vanachter aan de fiets, en daar dan een aardappel in. Slimmeriken dierven wel eens een nageltje door hun klomp te slagen, maar de jury was daar heel streng in. Huppelde je aardappel uit je klomp, dan kon je van je fiets, die neerleggen, je aardappel terug in de klomp leggen, fiets oprapen en vooruit. Eigenlijk was dat heel wat spectaculairder dan dat vogelpikspel van tegenwoordig. Maar er verandert zoveel in de wereld : beton is te hard en te glad voor aardappeltijden, kasseien zijn daar veel beter voor.
Privaat luik bestuur

Stacks Image 3372

Klassementen

  • Individueel
    Legende
    PZ : Punten zondag - BZ : Bonnen zondag - PM : Punten maandag - BM : Bonnen maandag - PD : Punten dinsdag - BD : Bonnen dinsdag - PE : Punten eindklassement - BE : Bonnen eindklassement
    Zoek je resultaten door je naam of nummer in te geven in het zoekveld.
    Nr.NaamPZBZPMPMPDBDPEBE
    99SEELS STEVE16020149151612047035
    334SMITS SVEN16725156151461546930
    193STEVENS JEF14515141101772546325
    161MAES EDDY16620157151331045615
    381LODEWIJCKX JAN13010173201511545415
    768BRUYNDONCKX RIK15620152151391044712
    324KIS JEF1883010701491544412
    169BLOCKX PETER14915140101511544010
    159SEELS DANNY1512016520118543410
    406LAUWERS STEVEN13810147151451543010
    251BRUYNDONCKX GLEN12410146151561542610
    230VERVECKEN KRIS11410164201431042110
    68MEYNENDONCKX BEN11610141101612041810
    81ERPELS PIET16420130101241041810
    601PYNAERT THIERRY11610161201391041610
    964VAN ROIJ TOON1171013810155154100
    211DE PAUW WIM119101195170204080
    27FOCKAERT RON1141013710155154060
    453BLOCKX JONATHAN107513810161204060
    100JANSEN DAVE1241013210149154050
    710BLOCKX WOUTER112516620127104050
    473GIJS MARIO1351012210147154040
    403LOOTS LIEVEN1231014510132104000
    205BERRENS TINNE1141015615127103970
    621HOYBERGHS MAARTEN105514615145153960
    868BROECKX PETER1391012410133103960
    370VAN HOUDT MARC1301012210143103950
    224DE PAUW KATO108516220124103940
    405DICKENS JAN154201195121103940
    180DE PAUW JOOST108513810147153930
    485DAEMS ERIC108514510140103930
    163MEULEMANS MICHEL162201050121103880
    1MERTENS FRANKY1141014510128103870
    142VOSTERS ROB1231013710127103870
    454HEYMANS AN10651692011203870
    712SANEN PIETER1181013810131103870
    497BUIJS JASPER110514310133103860
    156GIEKE SWA109512810148153850
    526MERTENS LEO123101100152153850
    262VAN HOUDT MIEKE1191013410131103840
    103ELSEN KOEN105513810140103830
    108VAN STEENBERGEN STEFAN114101612010703820
    213MEYNENDONCKX GUNTHER10101155166203820
    217VAN LOON BERT1341012510123103820
    766MELIS JAN145151301010703820
    909WITHAEGELS SKYE128101361011753810
    490TIMMERMANS GERRY94015515131103800
    515MAES NICK84014510151153800
    484SCHUERMANS DANNY1065920181303790
    540KADAFFI RAFFI140151175122103790
    407VERVECKEN NIK132101185127103770
    181DILLEN MARC13410151159103760
    228SCHUERMANS BART1251012310127103750
    402VAN HERCK BOB102013110139103720
    519METTES JENS1592011759603720
    4VAN DEUREN INGE125101195127103710
    361VAN CANTFORT SWA106514010125103710
    101BLOCKX JAN1181012610126103700
    642BERKVENS STEVEN88013610146153700
    253VAN DER LOOP JEROEN10201205145153670
    49JACOBS BJORN10851401011853660
    360JANSEN LUC73015115142103660
    365VAN DIJCK MAARTEN12210178256603660
    372HEYMANS BERT133101070126103660
    944VAN WUYTSWINKEL PIETER15620130108003660
    585STRUYFS BEN116101090140103650
    449JACOBS GERT10551010158203640
    517BERTELS MARIO13410113511653630
    375STRUYFS WIM97012410141103620
    612KEERSMAEKERS FILIP11151381011303620
    750MAES BENNY127101321010203610
    764VAN HOOF PAUL122101221011753610
    886LEYTEN SANDER110512910122103610
    957BLOCKX WOUTER108512110130103590
    133MAES MAARTEN92013210133103570
    325LAVRIJSEN ÔSPOILERÕ jeroen11151281011753560
    735GORIS NICK85012810143103560
    19TIMMERMANS NICKY14515110010003550
    527DE PAUW DIRK10351321011953540
    288VAN HERCK PATRICK103512410126103530
    175ORIS JAN14715126107903520
    1016BOOGERS ANTON11610138109803520
    121VERDONCK BOB11810136109603500
    887COOMANS JENS1010930156153500
    727VAN GESTEL BRAM107512110121103490
    109SPAPEN GUNTER11910117511203480
    173VAES WIM12010110011853480
    250NYS JEF14615135106703480
    363ROEYMANS DANNY104512110123103480
    879VERKOEYEN RUUD10651100132103480
    273APPELS HANS12010115511203470
    896WYNEN SANDER12910720146153470
    197BLOCKX MARC1421595010903460
    327BLOCKX JOREN79013510132103460
    179MERTENS NIELS89012510131103450
    537MEULEMANS FRANK13010111010403450
    693MEULEMANS DAAN13310133107903450
    765JACOBS JEF10751341010303440
    595VANDERSMISSEN NIELS8701110145153430
    183WYNEN KRIS10651000135103410
    246BROECKX JENTHE11510112011403410
    102JACOBS MANUEL1055940141103400
    275MEEUWS PETER10351341010303400
    834LATORRE NICO1341011459203400
    342FAES MARC12310920123103380
    494SLEGERS TOM11910103011653380
    248BERRENS DIETER10101341010103360
    259SMEYERS JEROEN12910460161203360
    656LENS FLORIS14215720122103360
    822WEERTS BRAM1000900146153360
    48LAVRYSEN AN11810130108703350
    287MOONEN TOM1035138109403350
    559SEGERS MICHIEL14015159203603350
    385MEULEMANS HERMAN710920171203340
    105VOSTERS PIERRE1010119511303330
    352DE VOCHT JONAS9101271011503330
    182GERITS JAN8801070137103320
    616ERPELS KRIS9901271010603320
    371HEYMANS ANDRE1311086011403310
    952BROECKX SEPPE1301011358603290
    104MAES JAN1261011958303280
    455VAN HEES BAS11710106010203250
    931HERMANS KRIS1030790141103230
    963SMEYERS JELLE890870147153230
    767LENAERTS PIERRE780930151153220
    232MEULEMANS MICHEL11410121108603210
    486JANSSEN CHRISTOPH7501090137103210
    495BROUWERS ROB970141108303210
    119MAES WIM1221085011303200
    225STAES JELTE9201000128103200
    343HORSTING JOHAN1371011556803200
    738BORGHS TOM8401145122103200
    231STESSENS ERIK1411511206603190
    471SEELS JAN8601020131103190
    637KNAEPEN DENNIS890920138103190
    599LEYTEN WIM1602010505303180
    888COERTJENS JOREN1045106010803180
    907VAN NOOTEN CHRISTOF6701195132103180
    177VAN DEUREN JEF950125109703170
    207HEYMANS MAARTEN11810570142103170
    247VAN GOOL MATTHIAS970870133103170
    625MATHEEUSSEN TIM630950157203150
    387BROECKX EDDY6401431010703140
    929LAUWERS JOS11610138106003140
    643MACHILSEN GLENN1020109010203130
    118BRUYNDONCX SVEN101099011203120
    245MAES SIMON1115125107603120
    567GORIS GRIET12210580132103120
    620DILEN PHILIPPE5901080145153120
    386BROECKX IVO740158157903110
    359SANDERS GERARD7401145122103100
    216VISSERS DIRK1045810122103070
    272KONINCKX PAUL100011109603070
    803BROOS GLENN107510209803070
    120POPELIERS BART35014815123103060
    165BORGMANS DIRK106511558503060
    536HELSEN BEN149158307403060
    41MOELANS SILVIO870121109703050
    76LOTJE HONDENZOTJE880125109203050
    171MEULEMANS LUC860145107403050
    215CLAESSEN GEERT810108011653050
    326SEGERS NAAT810890135103050
    362STRUYFS ANDRE1135124106803050
    408GAUKEMA GEERT930103010903050
    257MAES JOOST890870128103040
    524WILLEMSENS RUBEN11359309803040
    22VAN DONINCK TOM1221011456703030
    172SMITS TINKE920124108703030
    196SNEYERS MICHEL1000750128103030
    255DE SMET WIM970126108003030
    333VAN DEUREN Ô2DE TANGOÕ JASPER1105122107103030
    345HEYMANS JP870890127103030
    535GEUDENS DAVE1251077010103030
    134VERSTRAELEN LAURENS770114511103020
    278MAES KOEN1221011856203020
    337MACHILSEN ISABELLE5201060144153020
    721TOPS KEVIN950107010003020
    954GIJS YOURI770120510503020
    206BUIJS MARIJN7001010130103010
    617VAN BERGEN FLIP97010609803010
    144AERTS BIEKE1311010706203000
    364BLOCKX LUC122109108703000
    556BOLS JORDY780149157202990
    889VAN GOMPEL ROBIN97010409802990
    335GORIS ÔTJORVENÕ YVES1171077010302970
    544GORIS BRAM92011209302970
    746VAN GESTEL VICKY730105011952970
    336BLOCKX ÔPAAAALTJEÕ 82095011952960
    42MOONEN JAN1125560127102950
    164JANSEN ERNA129107309302950
    874KEVELAERS JOHAN90011009502950
    602LAURIJSSEN LEO97079011852940
    158MELODIE CHORDIE85092011602930
    195GORIS PAUL10309209802930
    644APPELS SENNE870810125102930
    331LASTERS ÔDIXIEÕ HANS690119510402920
    373VAN GOOL HERMAN84011359502920
    483CUIPERS TIM86011559102920
    627MARIEN BORIS680106011852920
    31HEYMANS LIES5001145127102910
    280MARIS TINNE6201060123102910
    297VAN HOOF TOM120109907202910
    374SEGERS LUCIEN690109011302910
    446VERVECKEN TOM740112010502910
    615CLAESSEN BENNY106511007502910
    820TUTELEERS VINCENT6601211010402910
    1165BOOGERS THOMAS013210159202910
    417VERSTRAELEN JAN1171070010302900
    52BRUYNINCKX BEN11357709902890
    199LEYTEN FERRY720730144152890
    447VERACHTERT RIK148151401002880
    467MARIS JAN11258509102880
    460VAN VORST JONAS10758809202870
    691STEVENS BEN89094010402870
    309BRUYNINCKX KRIS1171066010302860
    445MAES DAVY9009809802860
    459HENDRICKX JORIS700121109402850
    551KRYNEN LINDA750900120102850
    698HUIJBREGTS COEN87083011502850
    892VAN DEUREN NIELS138109804802840
    419SMETS GEERT680105011002830
    762HENDRICKX KENNY870670129102830
    959CAMACHO DIEDERIK89010009402830
    65DILLEN LAURENS850143105402820
    69MERTENS KRISTOF11059707502820
    71VAN HERCK GUST97011107402820
    456MARTENS JEROEN86094010102810
    470CLAESSEN WOUT79097010402800
    552VANSWEEVELT NIC113510006702800
    44VERHEYEN JAN73088011852790
    474AERTS NICK440970138102790
    557CLAESSEN GERT - JAN79011758302790
    1031LENS LANDER0183309602790
    202VAN STEENBERGEN SOFIE9808209802780
    734GEUDENS STEFANIE92076011002780
    330VAN HERCK STEFFI78093010602770
    534GORIS ILSE9909508202760
    541LUYTEN YVES1281010004802760
    550TIMMERMANS BART660750134102750
    632VANSVEEFELT JERRY77084011402750
    7VAN LIESHOUT ROEL109510006502740
    457BOSMANS NICK74098010202740
    584SMETS THEO90010008402740
    628ONZEA JORIS700730131102740
    906BERKVENS STIJN540730147152740
    452VAN HOOF NIELS84076011302730
    581DILLEN KRIS146150126102720
    63LENAERTS ANKE114107708002710
    194AERTS KIM80079011202710
    340VAN STEENBERGEN ATILLA960550120102710
    138VAN LIMBERGEN JORDY700640136102700
    260THIJS FREDDY540104011202700
    303BERRENS ELS78010508702700
    310VANSWEEVELT TIM101010806102700
    624SIMONS JORN74011957702700
    659WIJNEN GANJA290144109702700
    438GORIS ROBBE910530124102680
    737LEYTEN LAURA79083010602680
    973WISEAU TOMMY620440162202680
    422BERKVENS DANNY8108809802670
    472VAN ROOY KIM10557508702670
    804CARPENTIER WIM460109011202670
    229SLEGERS KRIS83081010202660
    805HUYSMANS NICK920480125102650
    30BLOCKX NELE520127108402630
    227VAN MOL LOUIS10759206202610
    869LATORRE GINO76079010602610
    1076MAES MATTHIAS012410136102600
    135VAN LIMBERGEN STEF9408807702590
    744MELIS GRIET45011759702590
    555BIDDELOO KEVIN9207009602580
    741VERDONCK THOMAS133104108402580
    598LUYTEN DÕARTAGNAN122101351002570
    623LAVRYSEN SEPPE9307408902560
    311PORTO-CARRERO PIETER76011206702550
    818VAN GOOL TOM6709709102550
    844GORIS SENNE10557607402550
    166STESSENS MARTINE9608906902540
    962ADRIAENSEN JORIS58079011752540
    241VERSTRAELEN HANZ131100122102530
    167VAN NIJLEN MARTINE790121105202520
    655VAN DEN BORNE DIRK125100127102520
    188HEYMANS GRIET8107509502510
    51MEEUS GREET64073011202490
    281MAES KRISTIN59089010002480
    390BASTIAENSSEN TRUT6708409702480
    291MERTENS MELISSA8408208102470
    341JANSSEN DANNY70010007602460
    796AERTS PATRICK7009508102460
    184VAN DER VLOED KIM116100129102450
    338VOSTERS JOERI470149154902450
    569HORSTING SIEN7706909902450
    203VAN LOON ANDREASJE7407109902440
    358DIERCKX DITS7209407802440
    542DILLEN KRISTOF7107809402430
    806JACOBS BART7308008902420
    945SEELS LANDER105534010302420
    295VERHEYEN JOHN490122107002410
    756VERBEEK ANNE9409505202410
    891WYNEN MAARTEN77055010902410
    912MOLLEN PIETER10306607202410
    244VERVECKEN JAN8208107602390
    586VANDERSMISSEN GLENN6309508102390
    665SEGERS JORAN90011553402390
    90VAN CANTFORT KAREN5808609402380
    622JACOBS KRISTOF97010903102370
    140LAUWERS GUY62068010602360
    174VANDERLOOP PAUL5509508602360
    391MAES BUD01361010002360
    683VAN HOUDT TOON390125107202360
    1144STESSENS STEVEN0800156152360
    420LAURYSSEN FRANK56010807102350
    466TIMMERMANS PAT350136106402350
    346MEYNENDONCKX PAUL81045010802340
    160SLEGERS MARLEEN118106505002330
    317GEVERS KRISTOF1441508902330
    60BROECKX EVELIEN8507607102320
    96HENDERIECKX KOEN83011753202320
    426JACOBS JAN10751251002320
    458VAN HEES JEF67053011202320
    821VAN HERCK DIETER590121105102310
    276FAES GERT11359702002300
    24HEYMANS CLOTJE6807109002290
    769VAN MECHELEN SIEM8706407802290
    141GYS KELSEY4509508602260
    520HALDIS BOBBY4109209302260
    950VAN DEUREN KEVIN59058010902260
    1073SMETS FRANK0118510802260
    45VANHOVE ELLEN60010206302250
    587KREYDT GUY62052011102250
    226VAN GORP EMIEL66010005702230
    543MAERTENS TESSY141156301902230
    726HUIJBREGTS JOHAN7505509302230
    525MEEUS MONNIK210780123102220
    650VISSERS LUCAS4009808402220
    658DE JONGH WARD4508009702220
    753DE VOCHT MATHIAS8307206702220
    875VOGELS SVEN7909105102210
    653SANDERS BRAM7908006002190
    139MICHIELS TOM72032011402180
    162GYS ANNICK6907707202180
    329SEGERS JOE40010707102180
    354DE VOCHT SEPPE9208903702180
    998BOLS ANDY1125106002180
    191DE LAAT NANCY4908208602170
    271LASTERS FRANK6405709602170
    686BOULLART BRIEK8708304702170
    960KEERSMAEKERS PIETER9400123102170
    72ZATJE VAN Ôt padje6607807202160
    94MEEUS TOM126102506502160
    106HOOYBERGHS JAN1431507302160
    212DAEMEN ANNEMIE79035010202160
    930STRUYFS WANNES83010502702150
    13BACKX STEVEN7405608402140
    107GORIS JEF8505507402140
    558MEYNENDONCKX MAXIM4908308202140
    17VERHEYEN MUR4906909402120
    40MOONEN NICO75037010002120
    348DE VOCHT KRIS8400128102120
    618VAN BERGEN BENNY00121109102120
    629VOLCKAERTS ROBIN7704608902120
    249GIJS JOCHEN5907807402110
    645VERBEEK WARD-KRAAN10102608402110
    218FAES MARLEEN7406407202100
    366VAN DUN STIJN5009406602100
    715CAFE WEBER28011656602100
    823LIEVENS JORGE4609606802100
    841HEYMANS KOEN1075103002100
    925SEGERS BERT8707105202100
    355DE VOCHT SIEM4507708702090
    382VAN GORP INGRID4706709402080
    873BOGAERTS STEVEN5707507602080
    136JANSSEN THOMAS6606707402070
    649LEFELON MICHIEL5807107802070
    948NAAM VOORNAAM15085010702070
    961HENDRICKX JAN5108507102070
    75DILLE SPAUWERRANGER9404606602060
    254TIMMERMANS KOEN5009705902060
    1030BROOS RUDY0102010402060
    654DOM ALEK8305207002050
    437VAN HEES JARNE930111002040
    631VANHEUKELOM THIERRY6509404502040
    155POKREKNAK PIERREKE5809804702030
    605BERTELS BART1151088002030
    695VAN DAEL AXEL122103404702030
    198HEYMANS PIETER950010702020
    353DE VOCHT WANNES6307806102020
    263BUIJS DORIEN3806709602010
    976BUYSSE ROBIN940107002010
    292VERWAEST GREET4007508502000
    176STRUYFS TINNE7806405501970
    300CNAEPS SHANE5308306101970
    570VAN OLMEN DJINNI8104507101970
    597ACSIONE MASSIMO3709007001970
    187HELSEN VEERLE5508006101960
    392JANSSENS JURGEN011358301960
    294STEVENS HELEEN1251007001950
    36GEVERS JEROEN7906305201940
    328SMEYERS WARRE107587001940
    91DICKENS TINNE10551507301930
    332MEULEMANS JOE6704408201930
    400MEEUS SHANA3708806801930
    563VERBRAEKEN PEGGY5204809301930
    692STEVENS RIK1708109501930
    35MOONEN BHAKTI5907905401920
    666KONINCKX DAAN1065907701920
    357VAN BERGEN DAVID30049011201910
    728WYNEN ANTHE7407304301900
    46THIJS SILVY3106709101890
    112VERDONCK INGE8208202501890
    977VAN GISBERGEN PASCALE750114501890
    1124LAURIJSSEN BENNY09609301890
    98VAN DEN BORNE LISA97009101880
    296HERMANS AN9504404901880
    491GYS JINTHE5606007201880
    59BLOCKX DORIEN2709906101870
    461MARIEN JOEY90009701870
    720PRINSEN ELINE6707604401870
    277HULSELMANS GUY1311055001860
    482VAN LAERHOVEN GLENN3807207601860
    439BUIJS LOTTE250122103801850
    463AERTS KRISTOF5808104601850
    739VAN HEES SANNE6708103701850
    763VERHEYDEN PAUL0560129101850
    399KRIECKEMANS STOFFEL011756701840
    613HEYMANS PAUL810010301840
    274VAN HOUDT KOEN509508201820
    949TREKHAAK SJAAK9505103601820
    1131EYCKENS BART0490133101820
    252VANSWEEVELT INGE3006308801810
    492SEELS LEEN82099001810
    189ERPELS PIETER1261054001800
    630ROETERS MICKEY630117501800
    890SMOLDERS NIELS111506901800
    965GORIS PAUS93008701800
    881EYCKENS ANN6107903901790
    1121COERTJENS BJORN079010001790
    423ORIS JEAN8306203301780
    740SELS CAROLIEN7404406001780
    468STEEMANS BOB84009301770
    893WALBERS JONAS5404308001770
    64MICHIELS CHRISTEL4304109201760
    1081COOLS WANNES011006601760
    61VAN DIJCK ILKE4807005701750
    110CUYPERS CHANA4606606301750
    204HEYMANS TOM5709801901740
    1067MAES JAN011206201740
    73zot liske3408005801720
    344ERPELS RIK6405605201720
    554VAN HOUDT KAAT4605706901720
    398LENS ROBBY0470124101710
    443VAN GAUWBERGEN LOTTE5204707201710
    701SEGERS TOON4204908001710
    736GORIS SARAH8203905001710
    1154VAN GOMPEL SONJA010206901710
    25MEEUS BIEKE3108105801700
    170GYS RENAAT4203709101700
    258DE PROOST HANS011855201700
    411GEUDENS RUBEN3006207801700
    323VERBOVEN ÔTANGOÕ HANS81088001690
    651WILS SIMON89079001680
    718VOLCKAERTS DIRK96072001680
    795ENGELEN THOMAS3609603601680
    384ENGELEN GUNTHER3906406401670
    464VAN THILLO GREET6005605101670
    830ROELOFS STEVEN78089001670
    503JESPERS EVELIEN82084001660
    684TIMMERMANS JENS6506603301640
    428FAES JOHAN67096001630
    1014FRIMMY JEY78085001630
    157POKREKNAK MARKSKE2909903301610
    301MEULEMANS SONJA4604606901610
    626RAEYMAEKERS STEF4502708901610
    418VERSTRAELEN GEERT80080001600
    582APPELS DIEN9903103001600
    122VAN LAERHOVEN JURGEN73008601590
    394STEEMANS ED011654301590
    707SLEGERS BART450114501590
    208FEYEN JORIS420116501580
    1113LISSENS THOMAS07108701580
    322SEGERS ÔpekiÕ JAN 61096001570
    493PENASSE TOM75082001570
    600ENGELEN JAN8102005601570
    694WILLEMSENS JORN86071001570
    18MEEUS LINDA4204207201560
    88MARTENS DAISY9702503401560
    608VAN DEUREN KOEN97059001560
    687SMETS JOCHEM8102005501560
    201VERCAIGNE KRISTOF6703205601550
    521MEEUS LAURA5205005301550
    837VAN RAAK MAURICE71008401550
    832RAZUJEV KRISTOF390115501540
    1003DINGENEN TOM900145151540
    1072GORIS FRANK07208201540
    279MERMANS ELLEN6305903101530
    347VAN NYEN DIRK0290124101530
    995VERBEEK PETER80073001530
    1102MAES PATRICIA07208101530
    47MEYNENDONCKX GRIET4904505801520
    813AERTS MICHIEL72079001510
    919SNAMREUHCS EKOJ3206305601510
    1059MEEUS SARAH08107001510
    1062BLIKSEM MCQUEEN033011851510
    283VAN GORP CHRISTEL4306803901500
    409RENNE NEEL62088001500
    440DE ROOVER GREGG8701005301500
    972GAY ER FIFI6305203501500
    369MAES JESSICA4306903601480
    571GEUENS FLORENCE3107004701480
    1013SILLY WOMMERS4304206301480
    1033STEEMANS BEJ01481501480
    1109FLEERACKERS STEF046010001460
    14VERCAIGNE KIM7003703801450
    70ERPELS SUS7006301201450
    214VOSTERS ANN6101606801450
    339DAEMEN RONNY04609901450
    442WYNEN LARA3808402301450
    671VAN CANTFORT LANCE6704103701450
    1038VAES GRIET08106401450
    588VAN DER MOEREN ERNA4607402301430
    1040MEEUS JELLE07606701430
    379STEVENS PIETER01421001420
    568MAES MICHELLE85057001420
    1053MIJNENDONCKX DANNY01421001420
    117SMOLDEREN GILSI43009801410
    192BOESMANS GUY4705204201410
    530MAANDONKS SANDRA102003901410
    681HERMANS TIM14115001410
    33LIEVENS FILIP14015001400
    652STAES BRENT79061001400
    729WENS SARAH4403705901400
    2VOSTERS MATS13910001390
    264PAESHUYSE JEF06507401390
    706DE PROOST GLENN4204305401390
    947NIET GEWASSEN53008601390
    469OOMS JEF6005502101360
    93COOLEN BART2208902401350
    915VANLIMBERGEN NATHALIE005308201350
    137BOGAERTS LIAN5401906101340
    200GEENS LISA2507803101340
    978JANSSEN STEN2806703901340
    404BROECKX CHLOE13310001330
    894SLEGERS DAAN4903405001330
    871MERMANS BJORN37009501320
    1024SEGERS PIERRE01321001320
    1204van den berg vincent00132101320
    475BERTELS WINKE4106802201310
    723VERHEIJEN VERONIQUE80005101310
    801MARTENS TOMMY45086001310
    904SWAENS STEVEN6602504001310
    1084MOELANS LAURA06606501310
    351DE VOCHT GEERT51007901300
    614VAN NUFFEL SVEN13010001300
    956VANARWEGEN KIM5601705701300
    1120SEELS HANS07305701300
    1174frederickx karel00130101300
    523GAUKEMA BRITT5201506201290
    840VERHEIJEN DENNIS61006801290
    880VAN HERCK BART4402006501290
    999GOOLENAERTS GEERT45084001290
    377VERACHTERT SCOTT01281001280
    638MACHILSEN ELLE3805403601280
    1034BOSMANS NIELS08304501280
    1098HENDRIKS STEIN01281001280
    441SCHUERMANS HANNE3704704201260
    572WILS MICHIEL49007701260
    660MAES PIETER50007601260
    685BIDDELOO ROBIN305207101260
    1148FAES WARD05007601260
    529LEYTEN HANS12510001250
    639MAES KOEN5604602301250
    703WALBERS STEFANIE807404301250
    808BRUYNNINCKX VALERIE5402704401250
    1162DESWERT PATRICK01251001250
    6MEULEMANS IVO12410001240
    899HENDRICKX STIJN12410001240
    1152VAN HEES KRIS08803601240
    111MAES CAS38008501230
    210VAN LOON SIMON12310001230
    1018VAN HOUDT KRIS01231001230
    286IEMANTS WIM70052001220
    265VERSTRAELEN LOTTE41080001210
    1171meulemans martine00121101210
    1197van rooy stef00121101210
    282KEERSMAEKERS DOMINIQUE010401601200
    633JACOBS INGE7002502501200
    38VERVECKEN KRISTOF11910001190
    92DICKENS TANJA28091001190
    522MEEUS WOUTER3106802001190
    702RAAYMAKERS DENNIS4504203201190
    1078FAES TIM06105801190
    1119VAN GOOL HELGA07104801190
    1123DECKX STIJN06605301190
    1161MAES ANTON0119501190
    755LENS EVA60058001180
    97TIMMERMANS WENDY69004801170
    500SEELS ELINE66051001170
    670DIELIS CEDRIC93024001170
    958HULSELMANS WOUTER73044001170
    975BROECKX WANNES11710001170
    43VANHOVE ESTHER96019001150
    516VAN GOOL JOYCE708702101150
    711BAX KOEN11510001150
    928HERRYGERS JAN6202702601150
    997STAES DANNY11510001150
    15GYS JASPER07503901140
    388VAN GORP PATRICK11410001140
    564GRAUWEN HELEEN2605703101140
    1139MEEUS DIETER0114501140
    266HENDRICKX FEMKE79003401130
    284LAVRIJSSEN ELS2403605301130
    662DICKENS OLIVIER66047001130
    1046BROECKX KIM06404901130
    421GORIS ELLY1905004301120
    383DE PROOST MARK0011101110
    393SOFFERS LUC05405701110
    560VERVECKEN PIETER1115001110
    775MAES STEFANE1115001110
    934VAN DEUREN SEBASTIAN68043001110
    773HENDRICKX PIETER1105001100
    222DE PAUW LUC1095001090
    745STERCKX ANN3103004801090
    1203keersmakers niels0010901090
    127HENDRICKX KRISTOF1085001080
    590VANDERSMISSEN STEPHANIE52056001080
    634HERMANS LIESBETH46062001080
    856SANDERS DORIEN4404102301080
    911VERBYLEN MAYKE2805902101080
    143HERTOGS TOM1075001070
    1106GYS LUC0107001070
    114MICHIELS GINA1065001060
    367VAN GOOL ELISE1004804801060
    510WOUTERS ASTRID70036001060
    583SEELS NICK1065001060
    234VERVECKEN JORIS1055001050
    299WENS BOB1055001050
    545BORGERS ELISE4203602701050
    20LIEKENS MARLIES06304001030
    26WOUTERS KATRIEN93001001030
    831BERKVENS LUK36006701030
    689SIMMY BOY6402101701020
    774DONDERS NICK1020001020
    50COENRAERDS DANA1010001010
    89VERVECKEN WOUTER1000001000
    532SWEERE JACKIE62038001000
    646WITVROUWEN JENS SLURF1000001000
    895COOMANS WESLEY1000001000
    1093LAVRYSEN JAN0100001000
    1146PELLENS CHRISTOPHE0100001000
    496MAES MIEKE4605300990
    513WENS TOM3800610990
    531SNOECKX TOM99000990
    699SEGERS HANS6103800990
    3HULSELMANS PAUL98000980
    704SMEYERS JORDY4300550980
    900MEEUS DENNIS98000980
    1080COUWENBERG STIJN09800980
    79MAES JAN97000970
    481JANSEN STEFFIE130430410970
    504JESPERS CHARLOT3905800970
    546MEERSMAN JOKE370460140970
    932 JACOBS ELS3800590970
    1122LATORRE ANGELO09700970
    115LENAERTS DAVY96000960
    410RENNE DAAN6503100960
    882TURELINCKX GREET40400520960
    933VAN DER WEYDEN NELE4904700960
    1141SNOEYS NICK0310650960
    1158LEFEVRE DENNIS0680280960
    1213moorkens christel00960960
    779VAN STEENBERGEN ROB95000950
    836VANRAAK STEFAN50660240950
    1185droes00940940
    462CAELEN BEN93000930
    606SEGERS STEFAN93000930
    979VAN STEENBERGEN ZJEF70550310930
    1201verduyckt bart00930930
    86COERTJENS REEP2606600920
    577MARTENS THOMAS2906300920
    589VAN HERCK JEF92000920
    1039VAN AKEN MIKE00920920
    1065GEUDENS JIMMY09200920
    1068NIJS NATALIE0370550920
    1112KINAER GERT09200920
    87STUER YASMIN1108000910
    664BUYSSE RICO6202900910
    772GEENEN THOMAS91000910
    857VAN DYCK GITTE5900320910
    872BROECKX PASCAL4400470910
    1083NONKEL HARRY09100910
    1107VAN LIMBERGEN CARL09100910
    185COOLS MIEKE30055050900
    242SEELS KOELE STIJN90000900
    833COOLS KIM90000900
    970VAN GORP BRENT3900510900
    1041IBENS WOUTER09000900
    1214meulemans peter00900900
    905LOOTS WIM89000890
    168WOUTERS EL6300250880
    903COEMANS JAN88000880
    235VAN POPPEL LUC87000870
    1007VAN LAARHOVEN STIJN87000870
    1130VERWAEST WIM08700870
    433HELSEN AN86000860
    450JACOBS AN5600300860
    1125CAERS SEPPE08600860
    1172engelen birgitte00860860
    1064VAN ROOIJEN SANNE08500850
    1114RAVERS DOUWE0260590850
    1187donders ellen00850850
    128HENDRICKX DOMINIEK84000840
    219HULSELMANS RIA420140280840
    942MACHILSEN VALERIE84000840
    1012SILLY CONCARNE507900840
    1100LOOTS GUY08400840
    1129DE WACHTER JOLIEN0190650840
    1184leys stijn00840840
    547BLOCKX MARLIES480150200830
    926WENS STIJN3900440830
    1142BLOCKX JELLE0490340830
    368ERPELS LAURA38039050820
    700SEELS TIM82000820
    1032SPAEPEN JAN08200820
    1066VAN GESTEL PIETER08200820
    150BROUWERS KRIS81000810
    152MAES DANIEL81000810
    1002BOLS DORIEN2400570810
    1055EVERAERT CLAUDIA0460350810
    1090PIJNENBURG MARC08100810
    37GEVERS EMMELY08000800
    548DE VRIES CYNTHIA80440280800
    866VERVECKEN LIESBET80000800
    5BLOCKX ROB79000790
    648VAN DOOREN SANDER4400350790
    1108JANSEN SOFIE0320470790
    233VAN LIESHOUT JAN78000780
    566VAN DE KERKHOF SARAH78000780
    924VAN CEULEN MIEKE4600320780
    1044DE PROOST RENE07800780
    1126GAUKEMA ANN0530250780
    1132EYCKENS FRANK0370410780
    302VAN LAERHOVEN KIM77000770
    528PULEMANS CAROLIEN77000770
    863MERTENS FEM2900480770
    923PIJPERS ILS4800290770
    935BERTELS STIJN20052050770
    1061FAES CISSE07700770
    1118FAES ANNICK0300470770
    861MOONEN NENA2100550760
    901COEMANS PETER76000760
    920WELEGNE NEIRTAK120300340760
    1036VERVECKEN WIM07500750
    1147DOGGE SEPPE07500750
    1196jansen jan00750750
    66DICKENS DAJO07400740
    429HERRIJGERS TOM74000740
    591LUYTEN SARA74000740
    848HELSEN GEERT74000740
    943HUIJBREGTS TWAN74000740
    1045VAN OLMEN MIEKE0250490740
    123VAES BEN73000730
    147BLOCKX ROB73000730
    190HOEKS MONIQUE030700730
    312VAN GRONSVELD RIET73000730
    480ORIS SILKE4500280730
    574MARTENS ANTON2404900730
    610RAEYMAECKERS WENDY73000730
    719MAES HANS73000730
    1192daems inge00730730
    760VAN STEENBERGEN CELIEN3903300720
    791MICHIELSEN CHRISTOF72000720
    1176daemen lyn00720720
    1216gevers ive00720720
    401SWAANS JOYCE1100600710
    770VAN PEER KRIS71000710
    993BORGERS DENNIS71000710
    502VANHOVE ANOUK1505500700
    553RAMAEKERS DRIES70000700
    580NOBEN AN-KATRIEN70000700
    640HERMANS STIJN70000700
    725MONDEN SIELE2000500700
    807FADIC URSULA70210420700
    898VAN DEN BORNE INE280120300700
    939LEYSEN KEVIN70000700
    1001SNOECKX SOFIE50230420700
    565BROECKX LOTTE69000690
    593VAN HEES BENNY69000690
    974JACOBS NICK69000690
    994DEPROOSTISGAY SMASJIETJE69000690
    1103RAEYMAEKERS TINNE06900690
    236CAERS TOM68000680
    239BLEYS MIEKE06800680
    448PANIS VANESSA150370160680
    641LASTERS FRANCIS4102700680
    858VAN BERGEN NELE5200160680
    1043JACOBS LUC06800680
    1051DRIESEN HILDE06800680
    1207claessen pico00680680
    1215van beek geert00680680
    1233van der smissen jenthe00680680
    356HEYMANS NATHALIE67000670
    635LEENAERS MAARTJE67000670
    657GOOSKENS RUBEN67000670
    716PARIDAENS LEON67000670
    810VRIJSSEN NORE67000670
    846SNELS LANDER3100360670
    1095WILS LARS06700670
    1159BLOCKX YANNICK06700670
    506BAEYENS SOFIE4200240660
    508BLOCKX LISA500610660
    603VERWAEST JOERI06600660
    619PAESHUYSE ERIK66000660
    668LAUWERS KARS66000660
    717RUTS DOMINIQUE66000660
    743VANWETSWINKEL TINA66000660
    780DIKKE ZWAAIN66000660
    969FREDERICKX NIELS4700190660
    1049DICKENS CARINE06600660
    1150DOUWE CHELSEY06600660
    149AERTS NATHALIE65000650
    267GORIS HANNE5501000650
    1149SANEN GRIET0160490650
    315WALSCHOTS WENDY64000640
    514VERSTRAELEN WESLEY64000640
    1153VAN BEERS PIETER0130510640
    1217wuyts dirk00640640
    256STERCKX RIANNE3003300630
    349COOLS ANJA2100420630
    487MOONEN JIMMY63000630
    865KETELSLAGERS HANNE5301000630
    1145BEIRENS MICHEL06300630
    1199beirens luc00630630
    477VAN LOON INES00350270620
    675VAN BEERS BEN62000620
    1026VAN EEMEREN TOON06200620
    53GEUDENS STIJN61000610
    57THE BLONDE520090610
    549BERTELS SARAH3800230610
    835VAN ROOIJ MIEL61000610
    74LUKSKE FUCKSKE200100300600
    1143WENS NIELS06000600
    80SWEERE MARK59000590
    316GEVERS JIMMY59000590
    714RUTS EDDY59000590
    790VANSWEEVELT JEF59000590
    1029KETELSLAGERS MARC05900590
    1050MEULEMANS MAGDA05900590
    1227cuylaerts theo00590590
    308LENAERTS AN05800580
    752FOUWE CHANTAL1604200580
    1077CLAESSEN ELIAS0290290580
    1195verwaest heidi00580580
    413DAEMS SVEN57000570
    1057PORTO-CARRERO CHRISTINE05700570
    1099MANGELSCHOTS DRIES05700570
    1133ORIS EDDY05700570
    1224tokke00570570
    67WOUTERS GERT56000560
    444WOUTERS MARTHE21027080560
    451VAN AKEN CAROLINE210100250560
    533NIJS KRISTINE56000560
    771COOLS KOEN56000560
    802MAES ELS56000560
    1052LUYTEN RIT05600560
    1211segers jeroen00560560
    293BLOCKX INES100300150550
    518DAENENS STIJN55000550
    709SCHEPPERMANS EVE55000550
    877VAN BEURDEN RIENEL55000550
    985SEGERS JOKE55000550
    1048DE LAAT HILDE05500550
    1193blockx cindy00550550
    1230mols isaura00550550
    434CRUYSBERGHS JORIS54000540
    499VAN BERGEN PABLO54000540
    742HENDRICKX ELS54000540
    1115LIEKENS HILDE05400540
    1208van cantfort sandra00540540
    313LAURYSSEN RAF53000530
    817HUIJBREGTS ROY53000530
    220DE LAAT ANN52000520
    800PELKMANS MICHELLE4201000520
    809MOMMAERS STIJN52000520
    1082DIELIS KEVIN05200520
    1169EREBARA NIRI05200520
    1231huysmans viktor00520520
    1234smets stefanie00520520
    223MARTENS JORIS51000510
    389LENS JOHNNY0290220510
    751WILRYCKX BIE51000510
    793PANIS GREET1000410510
    1188van klovenbergen jan00510510
    1190van limbergen geert00510510
    1063PAESHUYSE JENTHE05000500
    1205stouten max00500500
    54EVERS JIM49000490
    285VAN HOUDT KATRIEN49000490
    967BORGHEYS ANNELIES1000390490
    32ERPELS ANNE48000480
    697HORSTING JASPER48000480
    731MERTENS DANA48000480
    748GORIS JEF48000480
    761SANDERS ROEL48000480
    1035VAN WOUWE DANNY04800480
    1088VAN POPPEL PASCAL04800480
    1177moonen axel00480480
    1198van dorst nikita00480480
    946VAN HERCK GLENN47000470
    1017VAN HERCK DIANNE04700470
    1042DE PROOST CAROLINE04700470
    1202verduyckt jean00470470
    674DE PROOST HANS46000460
    705LUYTEN DAVE46000460
    777SEELS GERT46000460
    797VAN MEERTEN VICTOR460000460
    1011WANA DINNER46000460
    1054VAN LIMBERGEN KARLIJN0160300460
    1074MARIEN MICHIEL0110350460
    1105CLAES ZOE04600460
    798DE VOCHT MARIJN45000450
    897HOEKJEAF CHRISTIANA004500450
    1060VANAEL DIMI04500450
    1179blockx diede00450450
    186VERSTRAELEN ANN44000440
    414NEEFS JULIE44000440
    509SMOLDERS LISE500390440
    860DILEN CHARLINE44000440
    561LIEVROUW LINSEY43000430
    730ERPELS TESSA43000430
    749GORIS CARL43000430
    853DE LAAT ANOUK150130150430
    955KROLS JULIE43000430
    1128VAN STEENBERGEN INGE04300430
    1220smets lisa00430430
    968BROECKX ARNO42000420
    996VAN STEENBERGEN CHRISTEL3001200420
    1047COOLS MARLEEN04200420
    1117BOEREN JILL04200420
    1166SWAANS LINDE04200420
    1221blockx chloe00420420
    465VERHEYDEN KOEN004100410
    754VERBEECK ANNEKE41000410
    758VAN BOURGOGNIE CHLOE41000410
    854HENDRIKX STEFFIE1103000410
    1058VERDONCK SARAH04100410
    130VERDONCK LEEN40000400
    238VAN DEN BROECK EVY04000400
    427MAES AN40000400
    594VANDERSMISSEN CHARLIEN40000400
    314VAN DER HEIJDEN KARIN39000390
    412VANCAMPFORT GLENN39000390
    696EYSSEN NIK39000390
    782HERMANS BEN39000390
    953STOUTEN ROBIN39000390
    1069DELANOY ROEL03900390
    1225herrijgers joris00390390
    178VERKOEYEN ELLEN38000380
    1160VANVOORDE CAYENNE03800380
    1194peeters kristel00380380
    95VAN HERCK DAISY00370370
    677SMULDERS HANS37000370
    792DE PROOST GREET503200370
    29CORNELISSEN KOEN36000360
    269JANSEN LORE36000360
    505DESWERT FRAN1400220360
    799VAN DER HAEGEN KIMBERLEY36000360
    425CUYPERS WOUTER35000350
    845WITVROUWEN NIELS35000350
    1110VAN BREDA LINDA030050350
    1137EVERAERT HANNELORE0100250350
    1182bierings linda00350350
    85BLOCKX BIEKE34000340
    431VAN HOUDT DIRK34000340
    1022SHILDERS RONALD03400340
    927HERRYGERS JEF33000330
    980VAN DEUREN SOFIE33000330
    1006HUYSMANS LODE33000330
    1156VAN GOMPEL ANJA03300330
    1226urkens lennart00330330
    221COERTJENS HEIDI32000320
    237GIELIS MAARTEN32000320
    488DICKENS WIM32000320
    678VANDERMEER ARIE32000320
    682VAN GORP KERSTIN32000320
    819VAN GEENEN JEROEN32000320
    908WITHAEGELS KAYA1400180320
    1087SWAANS CAROLINE03200320
    82BLOCKX LAURA31000310
    757ANTHONISSEN JOKE31000310
    971FOCKAERT FOCKY31000310
    1127CORREMANS MARITA026050310
    1178goris ruby00310310
    1209hens els00310310
    125VAN ROOY WOUT30000300
    307MINNEN KARIN03000300
    663SNEYERS NICK30000300
    829RUTS JAN30000300
    1232verbeeck carmen00300300
    145SLOKKER MAARTEN29000290
    305VOLCKAERTS SIMONE02900290
    576CARPENTIER JOOST29000290
    788TUYTELAARS ILSE29000290
    864DE LAAT JULIE600230290
    983VAN DYCK JASPER29000290
    1138VAN LIMPT NIELS02900290
    415HOLTEN NICK28000280
    824BOENDERS ASTRID28000280
    1189hanegreefs sofie00280280
    1223moonen joeri00280280
    261WESTHOF MIE02700270
    812VERHEYEN ILS27000270
    951MERTENS VEERLE27000270
    982LEYSEN SIGRID27000270
    1000MARTENS KRISTOF27000270
    435DECKX ROB26000260
    747STESSENS LORE0000260260
    855VAN EEMEREN DORIEN0026000260
    1075VAN LOOY LISA02600260
    1085WENS TINNE02600260
    1091FAES BIEKE02600260
    1104CLAES LAURA02600260
    1136ROBERTS CLIVE02600260
    1183van mechelen thomas00260260
    1212czyzevski monica00260260
    83DOCKX JOLIEN25000250
    146VAN HOUDT PAUL25000250
    498MOONEN CARMINE25000250
    507GIJS EVY250000250
    733PRIJS ANGELIQUE250000250
    847LIEKENS ANNE25000250
    917HUYSMANS LYNN25000250
    1092SCHEYLTJENS ALISSA02500250
    1097VAN HAEREN ELIEN02500250
    1151CARPENTIER STEPHANIE02500250
    1206elsen wietse00250250
    476SLEGERS LIESSE0024000240
    661BLOCKX YENTHE24000240
    776KEERSMAEKERS JAN24000240
    1021VAN DE VEN AD02400240
    1094JUEZ PONCE ANOUSKA02400240
    1134WENS LUC02400240
    1186van campfort inez 00240240
    1229duyts pieter00240240
    56MICHIELS INE00230230
    319VERDONCK NICKY23000230
    669JANSEN JEROEN23000230
    680RUSSEL LIESBETH23000230
    787LENS FABIO23000230
    876BACKX HEIDI23000230
    397MAES PETER22000220
    990KEERSMAEKERS LEEN22000220
    1173van gorp cecile00220220
    1180de witte carlyn00220220
    151AERTS CARINE21000210
    575HOLTEN MELISSA901200210
    851SEGERS CAROLIEN21000210
    1218blockx stienne00210210
    432MEYNEN CAROLINE20000200
    636VERHEYEN ELS20000200
    781VAN ROMPAY KOEN20000200
    842TUYTELAERS BIEKE20000200
    914JANSEN CINDY20000200
    966SMETS JASPER20000200
    1025BELMANS LINDA02000200
    1079GEUDENS BRITT02000200
    1210van eerd floor00200200
    62SMETS NATHALIE5000140190
    478VAN BEERS CHLOE000190190
    783VANGOOL JASPER19000190
    938VAN HAEREN SOFIE19000190
    1086DE PAUW EMMA01900190
    23DAEMS INEKE18000180
    124BOERMANS TOM500130180
    436DAEMEN BEN18000180
    609RAEYMAECKERS LINDA18000180
    690SIMMY GIRL18000180
    722VANHAMMEL NICK18000180
    789MEIJER DYONNE18000180
    1164LUCIE CLAEYS MARGO01800180
    77LENS SHARON17000170
    579SWEERE ILKA17000170
    672VANWUYTSWINKEL SENNE17000170
    732WILS HELEEN17000170
    794SCHILDERS KAMIEL17000170
    862VERACHTERT GWEN17000170
    1019BOENDERS MARNIX01700170
    1096PLUYM RIK01700170
    1170VAN GESTEL SANDER01700170
    28VAN GOOL HELEEN16000160
    34ROSSIE KIM16000160
    84VAN BOUWEL STEFANIE16000160
    240BLEYS ELS01600160
    350VAN GILS ANN16000160
    396MAES PETER01600160
    916DE PROOST CHARIS16000160
    1157SCHOENMAEKERS ANIELLA011050160
    1219slegers lise00160160
    132SNEYERS ANNEMIE15000150
    604VAN TONGERLOO SOFIE15000150
    676CLITENS YONITA15000150
    986COOLS HANNE15000150
    1056FEYAERTS LORE01500150
    1135WYNEN LUC01500150
    1222maes silke00150150
    321VAN DINGENEN ANDRIES14000140
    538SMETS MARTINE14000140
    981OTTEN MARIAN14000140
    430VAN DE CRUYS HILDE13000130
    607EYSSEN WENDY13000130
    852LUYCKX ZOE13000130
    1070VAN OLMEN MARIJKE01300130
    1101BERRENS ELLY01300130
    320DIERCKX MANOU12000120
    512GULDENTOPS DRIES12000120
    883POELS STIJN12000120
    1015SEELS JEROEN12000120
    1155VAN GOMPEL HEIDI01200120
    1175ravers diede00120120
    289BOESMANS DENNIS11000110
    647SCHEPPERMANS QUANSJE11000110
    839WINTEN JESSICA11000110
    11GEENEN SILKE10000100
    16SCHRIK VAN DE VRIJ005050100
    129VAN GOOL MARIJKE10000100
    304DENNISSEN LORE01000100
    318VAN GESTEL GREET10000100
    511NIJS ELISE10000100
    611JANSSEN CONNY10000100
    759BERRENS CAROLINE10000100
    815SPOORMANS HANNE10000100
    849CROLS LUC10000100
    867WENS SOFIE10000100
    922LATORRE LIES10000100
    1167DE VOCHT DANIELLE01000100
    148HUYBRECHTS INGE900090
    913SCHULPEN LAURA900090
    596COOLS MARIEKE800080
    811VERHEYEN INGE800080
    940MEULEMANS BRITT0080080
    988NYS KATRIEN800080
    724MEEUS NELE700070
    826VAN ISEGHEM JES700070
    778VAN STEENBERGEN SANDER600060
    785HENDRICKX TINNE600060
    921JANSEN DORIEN600060
    1191bols christel006060
    78VANDERVEKEN VIBO500050
    268MARTENS STEFFIE500050
    306VOLCKAERTS SUZY050050
    578VAN GORP FRAUKE500050
    667VAN DE POL JACK500050
    679WIENTJES ERIK500050
    784LENAERTS JORIS500050
    786TUYTELAERS SILVIE500050
    814DE PROOST AVERY500050
    827BATHKE ERIKA500050
    838BAX TESSA500050
    859CROLS ZOE500050
    870IEMANTS RON500050
    984SANNEN STEF500050
    1005DIERCKX KARL500050
    1020WILDEBOER-SCHUT RIEN050050
    1071MAAS MIEKE050050
    1116BOEREN KIM050050
    1140VAN GORP DIETER0005050
    1168UKA JONILDA050050
    884DANIELS ANDREW400040
    126MAES DIRK200020
    501GEUDENS CATHO200020
    153GIJSELS HERWIN100010
    489MONTERO ANGELES100010
    1010JANSSEN HANNE100010
    8VERBEEK EVA000000
    9SMEYERS KATRIEN000000
    10VAN BOUWEL VALERIE000000
    12FREDERICKX BRITT000000
    39CASTELYNS ANNELIES000000
    55SEGERS SILKE000000
    58THE BRUNETTE0000000
    113BLOCKX ROBIN000000
    131VAN DEN EYNDE KRISTEL000000
    154VAN CAMFORT GITTE000000
    209VAN DER LOOP CHRISTEL000000
    270VOS HANNELORE000000
    290VAN GORP KAREN000000
    298ELENS ANN000000
    416HOLTEN KENNY000000
    424VLEUGELS TANIA000000
    479MEYNENDONCKX ELINE000000
    562MAES KIM000000
    573MEYNENDONCKX DIETER000000
    592MOUREAU FEMKE000000
    673JANSEN LOUIS000000
    688SIMMY JUNIOR000000
    713VAN HERCK CINDY000000
    816PRIJS FEMKE000000
    825VAN LIEROP ANITA000000
    828PELCKMANS MARIO000000
    843TUYTELAERS JOKE000000
    878BASTIAENSEN LIESBETH0000000
    902FAES DORIEN000000
    910VAN LOON INE000000
    918HOSKENS LEEN0000000
    936GRIGORIEFF JORDY 000000
    937CAERS MATHIAS000000
    941VANHERCK ELISE000000
    987VANHOUDT KAREN000000
    989SEGERS SOFIE000000
    991VAN DEN MAEGDENBERGH ELS000000
    992VAN GOOL KATRIEN000000
    1004GORIS VERONIQUE000000
    1008SEGERS WOUT000000
    1009STESSENS EMILY000000
    1023BROECKX MARC000000
    1027VERBEYLEN CHANTAL000000
    1028DINGENEN LIES000000
    1089GERSTMANS MANOKE000000
    1111VAN GAUWBERGEN GERDA000000
    1163VAN HERCK ROEL000000
    1181moons marthe000000
    1200snoeckx mireille000000
    1228liebrand katrien000000
    21MEEUSEN JOERI0000
    116DOCKX NADINE0000
    243VERSTEYNEN BOÕJE BART0000
    376SPAEPEN CINDY0000
    378GEENEN TOM0000
    380DE PROOST VIE0000
    395SEGERS JOS0000
    539MEEUS PETER0000
    708VAN DEN BROEK DORIEN0000
    850BIERENS SUZY0000
    885DAMEN ERWIN0000
    10370000
  • Ploegen
    Legende
    PZ : Punten zondag - PM : Punten maandag - PD : Punten dinsdag - PE : Punten eindklassement - BE : Bonnen eindklassement
    PloegPZPMMDPEBE
    ludak 1507501577158548
    traktor526515532157340
    a-kern483472584153936
    de duvels597492422151128
    five a side491439524145424
    kliefteam 2459459533145120
    de pauw 180439473529144116
    60 plussers452479478140916
    harmonaai op de vraai 1416507476139912
    ludak 2437470477138412
    tzal woar zen436489458138312
    the specials467390526138312
    lekker en hard437493443137312
    gigi & the gang413472463134812
    c’kes van de vraai41649943013450
    sexshop rudy44639149213290
    bellekens 151538142913250
    passoa - boys41142346613000
    will power38441949512980
    thomas42941545112950
    den herde kern37646844412880
    heymans41348139212860
    keikop35143048512660
    fc ejenenniggetig33647245812660
    fc bloembak45235644712550
    ketklep43245836212520
    luc janssen32246444712330
    de boerkes38343740112210
    lodewijck jan37940842912160
    danny roeymans37242041012020
    team fifi43140735711950
    team sensation31538949011940
    ludak 346133336611600
    musketiers42947325611580
    b-kern38438536511340
    de g’s39835437611280
    de jeans32940139511250
    bonnekes aub33136041611070
    de daltons37534937911030
    kliefteam 134039436310970
    rap en veul37240930710880
    chirojongens32440435910870
    harmonaai op de vraai 231836040010780
    las jeffas34031342210750
    howlin’ heymans 235334138010740
    bartje en co31631743210650
    the squad 127843335010610
    vpvdv 246940418510580
    vpvdv 128937838610530
    vrouwgezellig27138838910480
    de snusketiers28141734410420
    de zeeva’s37336028610190
    de stalen ros ridders38736825810130
    team skye26332841410050
    vantantis2813193899890
    de bedplassers3103183529800
    plakpaal 24092403319800
    kliefteam 33253453059750
    ladiepikkers2433483799700
    team basket3793592019390
    fc seppe2852203989030
    team kroem2581834178580
    camping molenzicht2312913148360
    de kantklossers3202362648200
    vpvdv31843582708120
    plakpaal 12703002328020
    howlin’ heymans2371743817920
    de roze brigade1982463177610
    puk1892603017500
    vogels voor de kat2912092337330
    123 geef maaj mer ne praaj2171793097050
    ‘t fufke2142142266540
    drinking team268160805080
    KB1161712320
    KB2721031750
    prinses 110100
Stacks Image 4098

Comite


Fernand Lodewijckx

Stacks Image 2877

Voorzitter
Sibel Tramhalt

Werner Berkvens

Stacks Image 2888

Sibel Tent

Monique reniers

Stacks Image 2895

Vliegend picket

Bart Vosters

Stacks Image 2095

Webmaster
Software (Fox & Peacock ™)

Ben De Pauw

Stacks Image 2902

Secretaris
Sibel Pelgrimsplein

Luc Moonen

Stacks Image 2909

Sibel Parochiecentrum

Aimee Thijs

Stacks Image 2920

Sibel Parochiecentrum

Etienne Ongenae

Stacks Image 2965

In memoriam

Hans De Pauw

Stacks Image 2927

Penningmeester
Software (Fox & Peacock ™)

Martin Mariën

Stacks Image 2934

Sibel Tramhalt

Patrick Borgmans

Stacks Image 2941

Sibel Pelgrimsplein

Louis Moonen

Stacks Image 2135

In memoriam

Eregalerij


Stacks Image 4080

2015

Steve Seels

Stacks Image 2658

2012

Ben Meynendonckx

Stacks Image 3890

2009

Steve Seels

Stacks Image 3739

2006

Joost De Pauw

Stacks Image 3592

2013

Ben Helsen

Stacks Image 3927

2010

Jef Stevens

Stacks Image 3788

2007

Patrick Borgmans

Stacks Image 3641

2004

Eric Dams

Stacks Image 3452

2014

Steve Seels

Stacks Image 3964

2011

Dave Jansen

Stacks Image 3837

2008

Dave Jansen

Stacks Image 3690

2005

Sam Leyten

Stacks Image 3411
Stacks Image 4088
Het aparte vrouwenklassement is sinds 2012 in het leven geroepen…

2015

Tinne Berrens

Stacks Image 4001

2012

Kato de Pauw

Stacks Image 4075

2013

An Heymans

Stacks Image 4038

2014

Leen Seels

Stacks Image 2695
Stacks Image 4121

Cijfertjes


Hoogst aantal
deelnemers zondag

995

2015

Hoogst aantal
deelnemers maandag

782

2015

Hoogst aantal
deelnemers dinsdag

720

2015

Hoogst
uitgereikte nummer

1234

2015

* aangezien elke deelnemers maar 1 nummer per editie krijgt, geeft de hoogst uitgeschreven nummer ook onmiddellijk weer hoeveel individuele deelnemers er per editie hebben meegedaan.